تاریخ ارسال : ۰۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۳۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اعتراضات مردم به روحانی در قزوین +تصاویر

درحالی روزنامه اصلاح‌طلب با تکیه بر یک عکس به مخاطبان القا می‌کند که مردم قزوین روحانی را رئیس‌جمهور آینده می‌دانند که تصاویر از نارضایتی تعداد زیادی از مردم این استان از عملکرد دولت حکایت دارد.

به گزارش شلمچه نیوز، سفر رئیس‌جمهور به استان قزوین اگرچه سعی شده است بهترین استقبال را فراهم آورند اما همانند کرمانشاه با اعتراض مردم نسبت به عملکرد دولت تدبیر و امید همراه بود.

اپیزود اول

روزنامه اصلاح‌طلب آفتاب‌یزد که همواره رسانه‌های مخالف را به سانسور واقعیت متهم می‌کند، امروز پنج‌شنبه ۹۵/۷/۸ تصویر اصلی روزنامه خود را به عکسی از حاشیه مراسم سخنرانی رئیس‌جمهور اختصاص داد.

این روزنامه تیتر «تکرار میکنیم روحانی تا سال ۱۴۰۰» را که از دل دستنوشته‌ای با همین عنوان گرفته  شده بود برای تیتر خبر خود انتخاب کرد.

سپس این روزنامه اصلاح‌طلب باذوق‌زدگی نوشت که این حرکت خودجوش مردم قزوین یعنی به بلوغ رساندن شعار «با روحانی تا ۱۴۰۰».

همچنین آفتاب یزد در ادامه مطلبش آورد: پیش از آنکه اصلاح‌طلبان و حامیان دولت برای انتخابات اردیبهشت ماه ۹۶ ساز و کاری تعبیه کنند و به جهت دهی مردم بپردازند، قزوینی‌ها‌، خود به صورت خودجوش درصدد برداشتن گام سوم اصلاح‌طلبان برآمدند و بر آن شدند تا حماسه ۲۴خرداد۹۲ و هفتم اسفند۹۴ را در اردیبهشت۹۶ تکرار کنند.

اپیزود دوم

برخلاف تنها تصویری که روزنامه آفتاب یزد آن را منتشر کرده و برتکیه برآن روحانی همه حاضران را را رئیس‌جمهور بعدی دانسته، تصاویر دیگری از این مراسم گرفته شده که نارضایتی مردم از عملکرد دولت تدبیر و امید را نشان می‌دهد.

 ۳۲۸۱۹۷_۲۷۶ ۳۲۸۱۹۸_۵۸۰ ۳۲۸۱۹۹_۶۴۴ ۳۲۸۲۰۰_۷۱۷ ۳۲۸۲۰۱_۵۸۵
 فارس

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=26180

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.