تاریخ ارسال : ۲۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۳۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اعتراض به انتخاب “شهردار آقازاده” در هشتگرد ادامه دارد

انتخاب شهردار آقازداه در هشتگرد حاشیه های زیادی به همراه داشت و این حاشیه ها به اعتراضات عمومی تبدیل شد که مخالفان در اقدامی تازه از استاندار جدید البرز خواهان پیگیری این اتفاقات شدند.

به گزارش شلمچه نیوز،  انتخاب امیر بهمنی به عنوان شهردار هشتگرد از سوی اعضای شورای اسلامی دوره پنجم هشتگرد از شهرستان ساوجبلاغ استان البرز حاشیه هایی را به همراه داشت که این حاشیه به اعتراضات عمومی منجر شد که هنوز ادامه دارد. یکی از مهمترین دلایل این اعتراضات را مخالفین شهردار جدید وی را فاقد شرایط لازم برای تصدی‌گری شهرداری هشتگرد، فشار نماینده این شهرستان به اعضای شورای اسلامی، سن پایین، شک و تردید در مورد مدرک تحصیلی و نداشتن تجربه و سوابق کاری و … دانستند که اعتراضات خیلی زود در فضای مجازی و رسانه های رسمی به سرعت گسترش یافت و انتخاب شهردار به انتخاب آقازاده ای دیگر تبدیل شد چرا که امیر عابدینی فرزند محمود بهمنی رییس کل بانک مرکزی دولت دهم و نماینده فعلی ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی  است.

«ماشاءالله قدیمی» عضو دوره پنجم شورای شهر هشتگرد جدی ترین مخالفان انتخاب امیر بهمنی به عنوان شهردار هشتگرد اعتقاد دارد روند انتخاب وی غیر قانونی و از طرفی هم اعمال نفوذ محمود بهمنی نماینده ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی بوده است.

در ادامه این اعتراضات جمعی از خانواده های شهدا، ایثارگران، علما ،اصناف، بسیجیان و مردم شهر هشتگرد در نامه ای به استاندار جدید البرز خواهان پیگیری اتفاقات اخیر شهر هشتگرد شدند.

متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر نجفی
استاندار محترم البرز
سلام علیکم
ضمن عرض خیر مقدم و انتصاب حضرتعالی به عنوان استاندار البرز ،لازم می دانیم در خصوص اتفاقات اخیر شهر هشتگرد و موضوع انتخاب شهردار نکاتی را به عرض برسانیم .

از آنجایی که حضرتعالی در استان گیلان به انصاف و قانون مداری شهرت یافته اید ، از شما تقاضا داریم ، بدون در نظر گرفتن فشارها و تهدیدات از سوی یکی از مسئولین شهر درمورد این پرونده شخصا اظهار نظر کنید.

لازم به ذکر است آقای امیر بهمنی فرزند دکتر محمود بهمنی نماینده محترم ساوجبلاغ دارای هیچ گونه از ویژگی های که وزارت محترم کشور در آئین نامه انتخاب شهردار مطرح کرده را نمی باشند .

متاسفانه در فضای مجازی بصورت مداوم برخی در تلاش هستند وی را نخبه علمی معرفی کنند که به هیچ وجه صحت ندارد ، چرا که نامبرده صریحا در رزومه ارسالی به شورای شهر هیچ سابقه درخشان علمی از خود مطرح نکرده است .
البته ما سعی نداریم که خدای نکرده در این اقدامات سیاسی _اجتماعی با آبروی شخصی افراد بازی کنیم ، اما به ناچار برای آنکه حضرتعالی نسبت به تخصصات نامبرده آگاه شوید ، مطالبی را عرض و به پیوست نیز رزومه وی تقدیم می گردد.

اگر از بحث چگونگی ورود ایشان به دانشگاه تهران در مقطع دکتری بگذریم که خود داستان مفصلی دارد ، این نکته اهمیت دارد که وی هنوز فارغ التحصیل نشده و لذا مدرک دکتری ندارند.
نکته دوم وی در رزومه خود کلا ۲مورد علمی مطرح کرده، یک مقاله خارجی که پس از بررسی ما نتوانستیم در ژرونال های علمی دنیا چنین مقاله ای با نام امیر بهمنی پیدا کنیم و یک اختراع در رزومه خود قید کرده اند که صادقانه در مقابل آن نوشته اند در حال بررسی است .

لذا هیچ کدام از این مطالب بیانگر ویژگی نخبه بودن نیست و بنظر می رسد برخی در حال تخریب شخصیت ایشان و جناب محمود بهمنی و در حال دروغ پراکنی و تشویش اذهان عمومی هستند .

اما جناب آقای دکتر نجفی

هیچ کدام از این مطالب برای مردم هشتگرد که مخالف حضور نامبرده در شهرداری هستند در درجه اول اهمیت نمی باشد،بلکه آنچه دارای اهمیت است ، توهین به شهروندان این شهر و وانمود کردن به نبود فرد متخصص است .

جناب آقای دکتر نجفی

در هشتگرد به لحاظ نیروی انسانی نخبه و جوان، هیچ کمبودی وجود ندارد و اگر مسئولان شهر توجهی به این پتانسیل داخلی کنند و نگاه به بیرون این شهر نداشته باشند ،هیچ مشکلی در این شهر قدیمی بوجود نخواهد آمد.

در پایان خواهشمندیم برای پایان دادن به این نابسامانی ها و اجرای اصل قانون حضرتعالی شخصا در این موضوع ورود کنید و نگران تهدیدات و فشارها نباشید و بدانید مردم شهر هشتگرد در حمایت هر فردی که بدنبال اجرای قانون باشد کوتاهی نخواهند کرد .
و بگذارید برای همیشه رانت خواری در این شهر از بین برود .

خدا یاری دهنده صدای مظلومین است.
ومن الله التوفیق

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=70872

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.