تاریخ ارسال : ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اعتراض سخت به اظهارات موخر احمدی نژاد

روزنامه شرق در یادداشتی به قلم قسیم عثمانی نماینده مجلس درج کرد:پیرو اظهارات متعدد محمود احمدی نژاد در کنار پرچم مقدس جمهوری اسلامی و پخش آن در محیط مجازی، نامه وی را خطاب به مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در محیط مجازی مطالعه کردم و ضروری نگاه کردم حاشیه ای بر مشی و نامه و برنامه پرحاشیه وی نوشته گردد.

ایشان عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام می باشند و باید بیش از دیگران مصلحت نظام را در مشی و گفتار خود رعایت کنند؛ اما امروز اظهارات جریان اپوزیسیون بیرون نشین از زبان ایشان جاری می گردد و با اظهارات ابهام آمیز، نیشدار، چند سویه و جنجالی، بیش از گفت وگو های بیرون نشینان برای BBC و VOA خوراک و موضوع و زمینه تخریب نظام فراهم می گردد.

با فرض اینکه اظهارات ایشان صحیح هم باشد، آیا رسانه ای شدن این نامه نشان از نیت خیرخواهانه ایشان هست یا چیز دیگری را نشان می دهد؟ آیا رسانه ای کردن نوشته ایشان خطاب به رهبری، در راستای مصلحت نظام است؟

آیا این نامه ایشان نوعی دعوت عمومی به رفتارهای تند خیابانی هست یا دلسوزی به حال نظام و کشور؟آیا ایشان نمی دانند که مشکلات اجرائی، جواب گونبودن، بی انضباطی مالی، رفتارهای فراقانونی و دادن آمارهای صوری و غیرواقعی مورد اشاره در نامه که عمدتا با واقعیت نیز منطبق هست، میوه همان نهال کجی هست که خود ایشان در هشت سال ریاست جمهوری در این کشور کاشتند؟

با فرض اینکه اظهارات ایشان صحیح هم باشد، آیا رسانه ای شدن این نامه نشان از نیت خیرخواهانه ایشان هست یا چیز دیگری را نشان می دهد؟ آیا رسانه ای کردن نوشته ایشان خطاب به رهبری، در راستای مصلحت نظام است؟آیا این نامه ایشان نوعی دعوت عمومی به رفتارهای تند خیابانی هست یا دلسوزی به حال نظام و کشور؟آیا ایشان نمی دانند که مشکلات اجرائی، جواب گونبودن، بی انضباطی مالی، رفتارهای فراقانونی و دادن آمارهای صوری و غیرواقعی مورد اشاره در نامه که عمدتا با واقعیت نیز منطبق هست، میوه همان نهال کجی هست که خود ایشان در هشت سال ریاست جمهوری در این کشور کاشتند؟ایشان اکنون قوه قضائیه را به چالش می کشند. به چه سبب هنگامی رئیس جمهور ایران بودند، زبان تلخ شان هرگز متوجه این قوه نشد؟ حتی پس از مرحله ریاست جمهوری شان نیز تا زمانی که پرونده یاران درجه یک وی مطرح نشده بود، از قوه قضائیه خورده گیری نمی کردند؟

حال چه شده که ایشان هم دلواپس آزادی بیان شده اند؟


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77403

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.