تاریخ ارسال : ۰۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اعتراض مجلس به تئاتر “موهن” با نام “دفاع مقدس”! + عکس

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با انتقاد به نحوه صدور مجوز تنائر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ارائه مجوز به تئاتری موهن با موضوع دفاع مقدس اعتراض کردند.

به گزارش شهدای ایران؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی با انتقاد به نحوه صدور مجوز تنائر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ارائه مجوز به تئاتری موهن با موضوع دفاع مقدس اعتراض کردند.

بنابراین گزارش، اخیراً تئاتری موهن با موضوع دفاع مقدس در برخی از شهرها به اجرا در آمده است که در نگاه اول داستانی از جنگ و جبهه را روایت می‌کرد اما قصه خیالی داستان توهین و جسارت بی‌سابقه به ساحت مقدس شهدا و رزمندگان بود؛ موضوع مبتذل و ساختارشکنانه داستان سبب شده است که بعضی از تماشاچیان در همان ابتدای اکران، سالن اجرا را ترک کرده و بعضی دیگر نیز به این داستان سراسر ابتذال اعتراض می کنند اما گوش شنوایی برای شنیدن سخنان ایشان وجود ندارد.

اعتراض مجلس به تئاتر

این نمایش روایتی ساختگی از سه بسیجی شهید بود که در جبهه به دنبال ارضای قوه شهوت هستند و بوالهوسی آنان به‌قدری فزونی گرفته که دست به شوخی‌های جنسی، بیان کثیف‌ترین دیالوگ‌ها و پست‌ترین حرکات ممکن در حضور جمع زیادی از جوانان و در سالنی مختلط می‌زنند که در پایان سه بازیگر برنامه در نقش رزمندگان دفاع مقدس پس از نمایش شرم‌آور شهوت‌رانی بالباس یک دختربچه، در اثر شلیک خمپاره به شهادت می‌رسند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=27685

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.