تاریخ ارسال : ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۰:۲۰ 3 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اعتراض یک خانواده شهید بهشهری

این خانواده محترم  از مسئولین خواستند تا این رویه نادرست و این اختلاف و تبعیض فاحش در اسرع وقت اصلاح و رویه نادرست گذشته جبران شود.

به گزارش شلمچه نیوز، خانواده شهید ابراهیم زیبنده با کد ایثارگری ۶۷۰۹۸۵۹ به دلیل وضعیت حقوقی بسیار پایینی که دریافت می کنند با ارسال نامه ای نسبت به وضع موجود، گله دارند و از مسئولین تقاضای رسیدگی و پیگیری مشکلات را دارند.

۴۸۰۰

این خانواده که در روستای گرجی محله شهرستان بهشهر مازندران زندگی می کنند  نسبت به وضعیت حقوقی بسیار پایین شهید در مقایسه با سایر خانواده شهدا و جانبازان شدیدا اعتراض و اظهار کردند؛ این شایسته هیچ خانواده شهیدی نیست که به جهت پایین بودن حقوق و جهت تامین احتیاجات و مخارج روزانه در زمینهای کشاورزی و شالیزارهای مردم مشغول بکار شود و به کارهای دیگر دست بزند. واقعا حقوق فعلی حتی برای چند روز و برای احتیاجات عادی و روزمره
نیز کفاف نمیکند و هیچ کاری نمیتوان انجام داد.

این خانواده محترم در خاتمه از مسئولین خواستند تا این رویه نادرست و این اختلاف و تبعیض فاحش در اسرع وقت اصلاح و رویه نادرست گذشته جبران شود.

اشاره می می شود شهید ابراهیم زیبنده گرجی در سال ۱۳۶۷ به شهادت رسید و  همسر این شهید عزیز دارای سه فرزند می باشد و هم اکنون در روستا زندگی می کنند و شماره تماس ۰۹۱۱۸۶۱۸۰۱۱ مربوط به این خانواده می باشد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=2642

برچسب ها:


 • اشرف قادری ۱۳۹۴-۰۷-۱۸ - ۱۲:۵۶ - پاسخ دادن

  شهدا رمز جاودانگی انقلاب اسلامی و آرمان های آنها باید هدف کسانی باشد که بر مسندها تکیه زده اند..
  آقایان و خانمهایی که به برکت خون همین شهیدان به جایی ومقامی رسیده اید..خانواده های بزرگوار شهدا بر گردن شما و همه ما حق بزرگی دارند..لطفا عدل وانصاف را رعایت فرمایید.
  ظاهرا این تبعیض و شکاف طبقاتی در میان خانواده های محترم شهدا نیز وجود دارد. در زمان جنگ آنطور که ما در تاریخ دفاع مقدس خوانده ایم همه دوشادوش هم بودند و یکدیگر را برادر خطاب می کردند.
  ولی حالا یک نفر سردار شده یک نفر بسیجی روستایی و گروهی هم جانباز بینوا و در کنج عزلت فراموشی..
  رسم جوانمردی این نیست و نبوده.
  سلام بر همه شهیدان

  • ملایی(دانشجو) ۱۳۹۴-۰۷-۱۸ - ۱۳:۱۷ - پاسخ دادن

   کاملا موافقم.
   حتی بین شهدایی که با هم در خط مقدم دفاع از اسلام شهادت را برگزیدند تفاوت فاحش وجود دارد

 • الهام ۱۳۹۴-۰۷-۱۸ - ۱۶:۴۵ - پاسخ دادن

  چرا به خانواده شهدا ظلم می شود.؟؟

 • دیدگاه شما

  معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.