تاریخ ارسال : ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۰:۳۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اعزام کاوران ورزشکاران مازندران به مناطق عملیاتی دفاع مقدس

به گزارش شلمچه نیوز از ساری، خاک‌های گرم جنوب که در دورانی نه چندان دور معرکه تقابل حق و باطل بوده است، امروز برای هر اهل معرفتی به مثابه نقطه‌ای از بهشت است که از آن عطر معنویت و انسانیت به مشام جان می‌رسد؛ این سرزمین اینک سال‌ها پس از دفاع مقدس در هر نوروز وعده دیدار مردمی است که همچنان دل در گرو پاک‌ترین بندگان خدا نهاده‌‌اند.

زائرانی از تمام اقشار جامعه به همراه کاروان‌های راهیان نور یا به صورت شخصی در مناطق عملیاتی جنوب کشور حضور یافتند تا هر یک به میزان توان خویش کوله‌بارشان را از معرفت به اسلام و انقلاب پر کرده و با آرمان‌های الهی شهدا تجدید بیعت کنند اما این سفر معنوی و خاطره‌انگیز فراز و نشیب‌هایی نیز دارد که بازروایی نقاط قوتش موجب تشویق و ترغیب همت دست‌اندکاران و برپاکنندگان این اردوی فرهنگی ارزشی و خادمان زائران شهدا و نشان دادن نقاط ضعف آن، راه را برای حل مشکلات پیش رو و تدوین برنامه‌‌ای با نقص کمتر یاری خواهد کرد از این رو سازمان بسیج ورزش مازندران در ادامه فعالیت های مستمر فرهنگی خویش و در حرکتی ارزشمند کاروان های راهیان نور ورزشکاران مازندرانی را جهت تجدید پیمان با آرمان های امام راحل، رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدای والامقام انقلاب اسلامی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام خواهد کرد.

گفتنی است طبق برنامه از پیش تعیین شده مقرر گردید که کاروان مذکور از حسینیه عاشقان شهرستان قائمشهر به سوی مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام گردند. قابل توجه است هدف از حضور قهرمانان عرصه ورزش استان در مناطق جنگی باعث می شود تا آنها با درس گرفتن از جوانان دفاع مقدس عزمشان را برای افتخار آفرینی در مسابقات بین المللی جزم تر کنند.

هنگامی که ورزشکاران مازندرانی به این مناطق اعزام شده و عظمت کار شهدا را مشاهده کنند، اراده آنها برای تلاش و موفقیت و افتخار آفرینی افزایش خواهد یافت.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12495

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.