تاریخ ارسال : ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۷:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اعضای هیئت‌ رئیسه ۱۲ کمیسیون تخصصی مجلس مشخص شد+ اسامی

رئیس و اعضای هیئت‌ رئیسه ۱۲ کمیسیون تخصصی مجلس دهم مشخص شد.

به گزارش شلمچه نیوز، رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه ۱۲ کمیسیون تخصصی مجلس شورای اسلامی امروز مشخص شدند.

**بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شد

بر اساس این گزارش، علاالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم شد.

**پژمانفر رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شد

جمشید جعفرپور عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه در جلسه عصر امروز (یکشنبه، ۳۰ خرداد)کمیسیون فرهنگی، انتخابات هیئت رئیسه برگزار و اعضای آن مشخص شدند.

وی افزود: نصرالله پژمان فر رئیس  و احمد سالک و بنده نیز به ترتیب به‌عنوان نایب رییس اول و دوم انتخاب شدند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون  فرهنگی مجلس گفت:  علی ابراهیمی و سیده فاطمه ذوالقدر نیز به‌عنوان منشیان کمیسیون  معرفی و احد آزادی‌خواه نیز در جایگاه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس دهم شورای اسلامی قرار گرفت.

**کولیوند رئیس کمیسیون شوراها شد

احمد مرادی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون، گفت: در این جلسه محمدجواد کولیوند به عنوان رئیس کمیسیون شوراها انتخاب شد.

وی افزود: در بخش دیگری از این جلسه پروانه مافی و حمیدرضا کاظمی به عنوان نواب اول و دوم کمیسیون شوراها انتخاب شدند.

عضو کمیسیون شوراهای مجلس خاطرنشان کرد: در ادامه این جلسه، حسین مقصودی به عنوان سخنگوی کمیسیون شوراها با رای اکثریت اعضا انتخاب شد.

**اکبریان عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شد

نادر قاضی‌پور عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون متبوع خود برای انتخاب هیئت رئیسه، گفت: عزیز اکبریان با ۱۳ رای به عنوان رئیس کمیسیون انتخاب شد.

وی افزود: داریوش اسماعیلی و احمدی به عنوان نواب اول و دوم رئیس انتخاب شدند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه سیده حمیده زرآبادی، سید جواد حسینی‌کیا دبیر اول و دوم شدند، گفت: سعید باستانی نیز  به عنوان سخنگوی کمیسیون انتخاب شدند.

**پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شد

محمد حسن‌نژاد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، گفت: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس محمدرضا پورابراهیمی با رأی اکثریت اعضای کمیسیون به عنوان رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس دهم انتخاب شد.

وی افزود: در این جلسه، حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی و سیدفرید موسوی به عنوان نواب اول و دوم کمیسیون اقتصادی انتخاب شدند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: در این جلسه حسینی شاهرودی و علی اسماعیلی با رأی اکثریت اعضای کمیسیون به عنوان دبیران اول و دوم کمیسیون اقتصادی انتخاب شدند.

حسن‌نژاد تصریح کرد: در بخش دیگری از این جلسه، کاظم دلخوش اباتری سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شد.

**سلمان خدادادی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شد

علی ساری عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس سلمان خدادادی رئیس کمیسون اجتماعی مجلس دهم شد.

وی افزود: سهیلا جلودار زاده و علی رستمیان به ترتیب نواب اول و دوم کمیسیون انتخاب شدند

**فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس شد

بهروز نعمتی عضو کمیسیون انرژی مجلس دهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون متبوع خود برای انتخاب هیئت رئیسه، گفت: فریدون حسنوند به عنوان رئیس کمیسیون انرژی انتخاب شد.

**زادهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات شد

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه امروز عصر کمیسیون متبوع خود برای انتخاب اعضای هیئت رئیسه اظهار کرد: محمدمهدی زاهدی با ۱۳ رأی به عنوان رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دهم شورای اسلامی انتخاب شد.

وی افزود: محمد قمی نیز برای تصدی این پست کاندیدا شده بود که ۱۰ رای کسب کرد.

**تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شد

حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون، گفت: در این جلسه غلامرضا تاجگردون با رأی اکثریت اعضای این کمیسیون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم شد.

وی افزود: در این جلسه جهانبخش محبی‌نیا و هادی قوامی به عنوان نواب اول و دوم کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس انتخاب شدند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تأکید کرد: در بخش دیگری از این جلسه محمد فیضی و محسن بیگلری به عنوان دبیران اول و دوم این کمیسیون انتخاب شدند.

حاجی‌دلیگانی در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسه محمدمهدی مفتح به عنوان سخنگوی کمیسیون انتخاب شد.

**شاعری رئیس کمیسیون کشاورزی شد

در جلسه عصر امروز کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، علی‌محمد شاعری با کسب ۱۰ رای از مجموع آراء رئیس این کمیسیون شد.

**نوبخت رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شد

اعضای هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مشخص شد.

علی نوبخت با ۱۳ رأی به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب و سیدمرتضی خاتمی و محمدحسین قربانی به ترتیب با ۱۸ رأی و ۱۶ رأی به عنوان نائب رئیس اول و نایب رئیس دوم انتخاب شدند.

یعقوب شیواری و بشیر خالقی به ترتیب با ۲۲ رأی و ۱۱ رأی به عنوان منشی اول و دوم انتخاب شدند، همچنین محمدنعیم امینی‌فرد نیز با ۱۶ رأی به عنوان سخنگوی این کمیسیون برگزیده شد.

**رضایی‌کوچی رئیس کمیسیون عمران شد

سید هادی بهادری عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون متبوعش گفت: در این جلسه محمد رضا رضایی‌کوچی به عنوان رئیس کمیسیون عمران انتخاب شد.

براساس این گزارش در جلسه عصر امروز (یکشنبه ۳۰ خرداد) بهادری و یارمحمدی به عنوان نواب  اول و دوم کمیسیون عمران انتخاب شدند.

تسنیم


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19074

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.