تاریخ ارسال : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۲۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اعلام انزجار محقق جوان شیعه از فرقه شیرازی

در پی اشغال و پایین آوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در سفارت انگلیس توسط ایادی استکبار به سرکردگی یاسر الحبیب روحانی تندروی کویتی الاصل در لندن، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی نسبت به این اقدام اعلام انزجار کرد.

به گزارش شلمچه نیوز،  حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و نویسندگان جوان شیعه و از چهره ی نام آشنای علمی ادیان و مذاهب در مصاحبه ای با خبرنگار ما در شهر مقدس قم، ضمن محکوم کردن این اقدام بی شرمانه و ابراز انزجار از این گروهک افراطی، جسارت  به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را اهانت به مکتب تشیع و اسلام ناب محمّدی دانست و  افزود: مذهب حقه ی اهل بیت علیهم السلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به رهبری حضرت آیت الله‌العظمی خامنه‌ای دام‌ظله خط قرمز ما است و ما از هر کسی که بر ضد این مذهب و این نظام اسلامی بپا خیزد اعلام انزجار نموده و تبری می جوییم.

وی افزود:  انقلاب اسلامی سرمایه و یادگاری ماندگار و درختی با طراوت و ثمره ای با برکت از  بوستان قرآن و عترت است که با خون پاک شهدا و خونِ دل های دلسوزان دین آبیاری شده و افتخارش آن است که در مسیر اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام حرکت نموده و همواره یار مظلومان و مستضعفان و منادی اَشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم می باشد.

این محقق برجسته تأکید کرد: بی شک افراط و  تفریط در جامعه ی اسلامی نتیجه ای جز ویرانی و هرج و مرج نخواهد داشت و کسانی که تحت هر عنوانی بخواهند به نظام مقدس جمهوری اسلامی جسارت می کند از ایادی استکبار بوده و دشمن قرآن و عترت خواهند بود.

وی با بیسواد خواندن عناصر ضد دین و ضد انقلاب مانند یاسر الحبیب و فرقه های پوشالی تحت حمایتش ، فحاشی و بی ادبی را جز خصوصیات لاینفک این گروهک افراطی دانست و افزود: اینها همان کسانی هستند که مانند داعش به مقدسات شیعه و سنی جسارت می کنند و این امر طبق فتوای صریح رهبر انقلاب حرام است.

نویسنده موسوعه ی ۱۱۰ جلدی فقهای شیعه در ادامه افزود: این گروهک همان منافقینی هستند که در پی تفرقه میان امت اسلام می باشند و همگان باید بدانند: وحدت اسلامی حقیقتی انکار ناپذیر است که فقدانش سبب التهاب امت اسلام و تحقّقش مایه ی آرامش و نزول رحمت و برکات و احیای مدینه ی فاضله الهی است. دیپلماسی وحدت یکی از عناصر قدرت نرم جهان اسلام می باشد و در این راستا هرگونه اهانت به مقدسّات اهل تسنن و ایجاد اختلاف و کوبیدن بر طبل تفرقه و نفاق در میان امت اسلام محکوم است.

سوادکوهی با بیان اینکه در خصوص انقلاب و رهبری و مذهب اهل بیت علیهم السلام با احدی تعارف نداریم ، تأکید کرد: ما با احدی عقد اخوت نبسته ایم ، اگر روزی مطلبی نگاشتیم و یا شخصیتی را تکریم نمودیم، این به معنای تکریم ابدی آن نخواهد بود و آنها تا زمانی که با  شعائر الهی و خطوط قرمز مذهب حَقّه ی اهل بیت علیهم السلام و همچنین با حکومت اسلامی و ولایت فقیه مشکل و یا تقابلی نداشته باشند همواره مورد تأیید و تکریم خواهند بود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=90976

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.