تاریخ ارسال : ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۱۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم اسرائیلی سرآغاز نابود شدن رژیم صهیونیستی

اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم اسرائیلی سرآغازی نابود شدن رژیم صهیونیستیبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛  به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار   سردار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه  انصار الحسین همدان  محکوم نمودن اقدام  دونالد ترامپ ریاست جمهوری ایالات متحده در جابه جایی سفارتخانه ایالات متحده به بیت المقدس و به رسمیت شناختن این شهر بعنوان پایتخت رژیم اسرائیلی اظهار داشت: این اقدام نابخردانه ایالات متحده نشانه نقض شفاف قطعنامه‌های سازمان ملل و مثال دیگری از مداخله های سلطه‌جویانه در منطقه هست.

 

   فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اینکه ایالات متحده و استکبار جهانی پس از برتری جبهه مقاومت بحث اقلیم کردستان را مطرح نمودند، اضافه کرد: با شکست‌های مفتضحی که بصورت پشت سر هم متحمل شدند اخیراً بحث سفارت ایالات متحده و به رسمیت شناختن قدس شریف بعنوان پایتخت رژیم اسرائیلی غاصب را عنوان کردند.

   وی با اشاره به ناکامی‌های ایالات متحده در منطقه در مورد اغراض ترامپ از طرح این مبحث، بیان کرد: این کارهای همه در زمینه یک پروژه هست که اذهان و افکار عمومی منطقه را از مساله اصلی   که بحث جبهه مقاومت و فلسطین هست جدا کنند.

 

 

 اقدام ترامپ باعث اتحاد و اتخاد زیادتر مسلمین

   فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اظهار اینکه این اقدام ترامپ با واکنش‌هایی جهانی مواجه و باعث اتحاد و اتخاد زیادتر مسلمانان شده هست، اضافه کرد: با این اتحاد و حرکت بزرگی که در جوامع اسلامی ایجاد شده به فضل الهی قدم‌های جدی برای سرنگونی و نابود شدن رژیم اسرائیلی را شاهد می باشیم.

 

   سردار مجیدی با تاکید بر اعمال فشار زیادتر بر ایالات متحده از سوی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: این امر برای این هست تا آمریکایی‌ها پایگاه‌های خود را در منطقه جمع و شرشان را از منطقه خاورمیانه کم کنند که به فضل الهی زمینه‌های این امر فراهم می‌شود و با اتخادی که در بین مردم منطقه ایجاد شده شاهد این موفقیت می باشیم.

   وی در قسمت دیگر اظهارات خود به پیامدهای سیاسی جابه جایی سفارت به ایالات متحده به قدس اشاره و بیان کرد: آمریکایی‌ها از این مبحث ضربه سنگینی خواهند خورد به طوری که  گور خود را با این اقدام می‌کنند و سرآغازی برای نابود شدن خود و اسرائیلی‌ها می‌شوند.

   فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اضافه کرد: از سویی نیز آنچه آمریکایی‌ها کاوش می کردند و در پی تحقق آن می باشند بحث صلح در منطقه هست که به آن دست پیدا نمایند که با این اقدام سخیف میخ را بر تابوت خودشان کوبیدند.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78361

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.