تاریخ ارسال : ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۳۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اغتشاشگران محرک و معاند را به اشد مجازات محکوم می کنیم

وی دنبال کرد: تأکید بسیاری به ضابطان قضایی شده بود که طبق خبر ها و گزارشهای دست یافته نگهدارى های لازم را دارا باشند چون که تعداد قلیلی که در میان مردم مخفی شده بودند اهتمام می کردند با تحریک حاضران، نوعی تقابل میان مأمورین و مردم ایجاد کنند.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین اضافه کرد: در کمال خوشبختی با درایت ضابطان و مدیریت شایسته دستگاه های متفاوت حاضر در صحنه عوامل محرک دستگیر گردیدند و برای رسیدگی شایسته و معطوف شعب مخصوص رسیدگی در قزوین و تاکستان متشکل هست.

وی اضافه کرد: دستگاه قضایی در مورد دستگیر شدگان ارزیابی و تحقیق لازم را انجام داده و خواهد داد به همین علت افرادی که به طور رخدادی و یا با تحریک دیگران هیجان زده گردیدند با طی مراحل قانونی آزاد می گردند ولی افرادی که برای خراب کردن اموال عمومی و شخصی مردم دیگران را تحریک کردند و یا در این جریان تأسف بار نقشی داشتند و علاوه بر این اغتشاگران محرک و معاند را به اشد مجازات محکوم می کنیم.

حجت الاسلام صادقی نیارکی تأکید کرد: همان گونه که مقام معظم رهبری در رهنمودهای اخیرشان فرمودند ما کوشش می نماییم تا میان اشخاص معاند و ناآگاه تمیز دهیم چراکه متجاوزان به اموال عمومی و مردم باید مجازات گردند.

وی اعلام نمود: در روزهای موخر و با تحقیق های صورت گرفته دستیگیری های جدید داشته ایم و این تحقیقات ادامه خواهد داشت.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین تأکید کرد: غاطبه مردم بر مدار قانون حرکت می کنند ولی تعداد قلیلی باید بدانند که اذن خیز سواری از مطالبات مردم را نمی دهیم، کسی حق ندارد از اظهارات مردم و حضور مردم سوء استفاده نماید.

وی عنوان نمود: دستگاه قضایی، امنیتی و انتظامی بخش عمده کار خود را انجام داده اند و امروز بخش عمده کار بر دوش رسانه ها و دستگاه های فرهنگی هست.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین یادآورشد: امروز دیگر دسیسه دشمن خنثی شده و با ایجاد امنیت و آرامش در کشور، مسئولین باید تنها به فکر خدمت به مردم باشند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83089

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.