تاریخ ارسال : ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۸:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

افتتاح خط بسته بندی محصولات سبز در شیراز

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ شهرام منصوری مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری شیراز گفت: امروز اتفاق بسیار مهمی در راستای سلامتی جامعه به انجام رسیده است زیرا بسیاری از بیماری هایی که جامعه شاهد آن است به خاطر عدم رعایت استاندارد های استفاده از سموم و نبود آموزش در حوزه کشاورزی است و تلاش ما کاهش این آسیب ها به حداقل میزان آن است.
منصوری افزود: شهرداری شیراز در اقدامات زیر ساختی گام های بزرگی برداشته است و امید است موجبات خرسندی مردم شیراز فراهم شده باشد.
وی ادامه داد: شهرداری شیراز در ادامه این فعالیت ها امروز با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز و سازمان استاندارد این مجموعه را راه اندازی کرد.
مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری شیراز تاکید کرد: هدف از راه اندازی این خط تولید تامین محصولات سالم برای جامعه است که منجر به سلامت جامعه نیز خواهد شد.
او خاطر نشان کرد: شهرداری شیراز قصد دارد تا در این زمینه در سایر استان ها همکاری داشته باشد و این مجموعه را توسعه دهد تا تمامی جامعه ایرانی از آسیب های سموم محصولات کشاورزی که ناشی از عدم آموزش در فعالیت های کشاورزی استان است در امان باشند.
منصوری تصریح کرد: برای توسعه و موفقیت این طرح در همه استان ها نیاز به همکاری تمامی سازمان های مربوطه وجود دارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28811

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.