تاریخ ارسال : ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

افتتاح ۶۰ طرح اقتصاد پایداریی و محرومیت زدایی استان در هفته بسیج

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛ ،

وی گفته بود: امام خمینی (ره) فرمودند، من دست یکایک پیشگامان رهائی را میبوسم و میدانم که اگر مدیران نظام اسلامی از شما غافل گردند به آتش دوزخ الهی خواهند سوخت و حقیقتا اگر بخواهیم مصداق همه از ایثار و خلوص و جان فشانی و عشق به ذات مقدس حق و اسلام را عرضه دهیم چه فردی سزوارتر از بسیج و بسیجیان خواهند بود؟

وی دنبال کرد: اموری فراوانی در سطح استان از سوی سپاه فتح انجام شده و به مناسبت هفته بسیج  فرماندهان نواحی آنان را تعریف خواهند کرد.

بازنمایی ۳۰ طرح اقتصاد پایداریی در هفته بسیج

بازنمایی ۳۰ طرح اقتصاد پایداریی در هفته بسیج سردار بوعلی ابراز داشت: به مناسبت هفته بسیج ۳۰ طرح اقتصاد پایداریی که با اعطای تسهیلات و توانمندسازی در استان اماده شده اند در این هفته به بهره برداری می رسند اجرا می شود و پروژه های متفاوتی نیز در این هفته در استان بازنمایی می شود.

بهره برداری از ۳۰ پروژه محرومیت زدایی در استان

بهره برداری از ۳۰ پروژه محرومیت زدایی در استان وی بیان کرد: ۳۰ پروژه محرومیت زدایی که با عتبارات قرارگاه محرومیت زدایی کشور در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شده اند در هفته بسیج سال کنونی بازنمایی خواهند گردید.

سردار بوعلی اضافه کرد: سه منزل بهداشت که از طریق بسیج ساندگی سپاه فتح استان در محل ها محروم استان ساخته و مهیا شده  و در این هفته به بهره برداری می رسند و یک درمانگاه ارزشمند ۴ میلیارد تومان نیز  بازنمایی می شود   وی بیان کرد: ارزش کل پروژه های بازنماییی در استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۰ میلیارد تومان هست.     راه اندازی ۲۶ موکب در اربعین سال کنونی   فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: سال کنونی دو اتفاق در استان کهگیلویه و بویراحمد رخ داد و مردم استان در هر دو مبحث ظرفیت خود را ارائه دادند که در وهله نخست در اربعین حسینی ثابت کردند که نسبت به اهل بیت عصمت و طهارات (ع) علاقه خاصی دارند و این استان برخورداری چه ظرفیت های عظیمی هست.     سردار بوعلی بیان کرد: در سالهای موخر استان کهگیلویه وبویراحمد من جمله استان هایی بود که در بحث اربعین حسینی و در مبحث راه اندازی  مواکب نقش فراوانی نداشت ولی سال کنونی اکثر از ۲۶ موکب راه اندازی گردید که در بعضی شهرستان ها دو موکب و از ورودی پاتاوه تا ورودی شهرستان بهبهان خدمات رسانی می کردند.       ارسال ۵۱ کامیون مساعدت های از جانب مردم استان به کرمانشاه   سردار بوعلی ابراز داشت: در مبحث زلزله غرب کشور به جهت انسجام و عزم ای که در مردم استان هست توانستیم منسجم کار کنیم و در نخستین محموله مساعدت های استان به کرمانشاه با ۵۱ کامیون ارسال گردید و دومین محموله نیز با همین شمار کامیون اماده ارسال هست.     وی بیان کرد: استاندار کهگیلویه و بویراحمد به بنده خبر دادند یکی از خبرنگاران کشور که در منطقه زلزله زده حضور داشت پس از رویت محموله ارسالی استان کهگیلویه و بویراحمد به کرمانشاه  تعجب کرده بود و می بیان کرد اگر این محموله از تهران ارسال می گردید گمان می کردم ولی موقعی که نام استان کهگیلویه وبویراحمد را نگاه کردم که با این پهنه و کوچکی این ظرفیت عظیم مساعدت هارا ارسال کرده هست شگفت زده گردیدم.     سردار بوعلی بیان کرد: در بحث ساماندهی و خدمات رسانی نیروهای بسیج استان کهگیلویه وبویراحمد نیز عقب نماندند و پیش رو بودیم به طوری که یکی از پنج استانی که جهادی عمل کردند استان ما بود    وی دنبال کرد:  تیم های بسیجی ما در همان اغازین روزها  اعزام گردیدند و جزو استان های اول بودیم که نیروهای بسیجی خود را اعزام کردیم و مسولیت شش استان را پذیرفتیم و بسیجیان دران منطقه های در حال فعالیت می باشند.     سردار بوعلی ابراز داشت: از مردم استان تقاضا می شود مساعدت های خود بویژه مساعدت های نقدی را به مردم زلزله زده کرمانشاه برسانند تا در این آزمون نیز سرافراز باشیم.       خاطراتی از سردار سلیمانی   فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد به مجاهدت های سردار حاج قاسم سلیمانی برای نابود شدن داعش و گروه های تکفیری اشاره کرد و بیان کرد: سردار سلیمانی فرمانده این عملیات ها برای نابود شدن تمام داعش به صراحت تاریخ تشخیص می کند چیزی جز خداباوری نیست.          


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75519

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.