تاریخ ارسال : ۰۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۰:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

افتخار بسیج به ولایت پذیری اش در زمان های مختلف است

 

محقق سرشناس مازندرانی در جمع دانشجویان نخبه بسیجی؛ افتخار بسیج به ولایت پذیری اش در زمان های مختلف است و بخاطر همین مهم است که هیچگاه از مسیر شهدا خارج نشده است.

۱۱۰(۱)

حجت الاسلام و المسلمین شیخ محمد امیری سوادکوهی از محققان و نویسندگان جوان و سرشناس مازنی در سخنانی در دیدار صمیمی با برخی از دانشجویان نخبه ی بسیجی ، بسیجیان را بزرگترین سرمایه ی مردمی انقلاب اسلامی ایران دانست که متأسفانه مسئولین ذی ربط از این گنجینه های بی ادعا و با اخلاص غافلند.

این محقق جوان ، یکی از دلایل ماندگاری بسیج را غافل نشدن  از ارزش ها در فراز و نشیب های انقلاب دانست و افزود: بسیج سرمایه ای ماندگار و درختی با طراوت است که با خون پاک شهدا و خونِ دل های دلسوزان نظام اسلامی آبیاری می شود و همواره افتخارش این بوده که ذره ای از آرمان های امام و رهبری فاصله نگرفته است .

مؤلف کتاب اتمام حجت، دلیل نفرت و رعب و وحشت دشمنان از نام و یاد بسیج را ولایت پذیری این قشر مظلوم دانست و افزود: افتخار بسیج به ولایت پذیری اش در زمان های مختلف است و بخاطر همین مهم است که هیچگاه از مسیر شهدا خارج نشده است.

کارشناس امور دینی و اجتماعی در ادامه با انتقاد شدید از کمرنگ شدن یاد و نام شهدا در محافل علمی ، فرهنگی، دانش آموزی و دانشگاهی ، این امر مهم را نقص بزرگی برای جامعه ی علمی ایران دانست و افزود : مسئولین فرهنگی جامعه خصوصاً رسانه ی ملی تنها به ساز و آواز و طنازی و لودگی بها ندهند ، بیایند فرهنگ شهدایی را در جامعه نشر دهند که الگوی آنها حسین بن علی علیهماالسلام بود.

وی در خاتمه افزود:راه و منشی که بسیج آن را سرلوحه ی زندگی خود قرار داده، تبعیت از همان شهدایی است که پشت پیراهن هایشان می نوشتند: «می رویم تا انتقام پهلوی شکسته ی حضرت زهرا سلام الله علیها را بگیریم.» و امروزه تنها راه نجات از بازی های سیاسی تبعیت از ولایت فقیه و دنباله روی ارزش ها است و مرز بین دوست و دشمن، در ولایت پذیری آنان بر برابر فتنه هاست و الحمدلله بسیج امتحان خود را به خوبی و در همه عرصه ها پس داده است

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=6315

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.