تاریخ ارسال : ۰۱ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۹:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

افتخار می کنم میزبان کسانی هستم که طلایه داران تفکر و پژوهش هستند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس گفت: پرچم داران تفکر و پژوهش امروز در آموزش و پروش می توانند با مطالعه و پژوهش راهگشای مشکلات و نقاط کور آموزش و پرورش باشند.

به گزارش سیدعلی کریمیان خبرنگار شلمچه نیوز از گلستان، فرج اله رزاقی در مراسم تجلیل وتقدیر از پژوهشگران برتراستان گلستان در گنبدکاووس، افزود: باید در مسیر مطالعه و پژوهش حرکت و تلاش کرد و از فرصتها و ظرفیتها استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه افتخار می کنم میزبان کسانی هستم که طلایه داران تفکر و پژوهش هستند، تصریح کرد: امروز میزبان کسانی هستیم که می توانند با مطالعه و پژوهش فرصت های طلایی حوزه تعلیم و تربیت را رقم بزنند.

معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان در قسمتی از سخنان خود گفت : رهبر معظم انقلاب تاکید داشته اند که باید آموزش وپرورش از حافظه محوری به سمت خلاقیت محوری حرکت کند ،رهبر معظم انقلاب تکلیف را برای همه ما که پرچم تفکروپژوهش را به دست گرفته ایم مشخص کرده اند و ما باید با تلاش و فرصت مطالعه هایی که می گذاریم راه حل هایی مناسب ارائه دهیم.

رزاقی در ادامه بیان نمود که : دانش آموز پژوهنده خود به خود خلق نمی شوددانش آموز پژوهنده، معلم پژوهشگر می خواهد و شما هستید که می توانید حواسهای بچه ها را حساس کنید، این رسالت من و شماست، چقدر برای آن وقت
گذاشته ایم؟

وی در ادامه تصریح کرد: مقام معظم رهبری این تکلیف را به آموزش و پرورش به عنوان یک دستگاه انسان ساز داده اند، تا پرچم تفکر و پژوهش را دنبال کنیم.وما باید پرچم تفکر و پژوهش را به دست گرفته و تلاش کنیم تا برای نقاط کور به وجود آمده در آموزش و پرورش راه حل پیدا کنیم.

در این مراسم از معلم پژوهشگر برتر استانی و کشوری تقدیر و تشکر شد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=34877

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.