تاریخ ارسال : ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۰:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

افرادی که جمهوری اسلامی را متهم به «سلطه جویی منطقه ای» می کنند، استغفار کنند

افرادی که جمهوری اسلامی را متهم به «سلطه جویی منطقه‌ای» می‌کنند، استغفار  کنندبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ جمعی از دانشجوهای عصر امروز (یکشنبه، ۱۹ فروردین ماه) با سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی دیدار و صحبت کردند.

وی تاکید کرد: دشمنان صریحا بیان می‌کنند که نمی‌توانند محبوبیت و ابهت جمهوری اسلامی در منطقه را تحمل کنند و عصبانی می باشند که در دهه ۹۰ جوانان ما با همان شور دهه ۶۰ مصمم به مقابله با مزدوران آن‌ها می باشند و جان خود را هم در این راه فدا می‌کنند.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی اظهار کرد: برای دشمنان قابل تحمل نیست که شهدای مدافع حرم به عنوان جوانان دهه ۹۰، همان پرچم عزت و آزادی خواهی ملت‌ها را مثل جوانان دهه ۶۰ به اهتزاز در آورده اند.

آن‌ها از اینکه جوانان ما با پیروی از ولایت مدافع امنیت، آزادی و آزاد فکری در منطقه می باشند نگرانند و به همین سبب دنبال اتهامات واهی به انقلاب اسلامی می باشند.

وی اضافه کرد: اگر نتانیاهو، ترامپ، ترزامی و بن سلمان ما را به «سلطه جویی منطقه ای» متهم می‌کنند برای آن هست که دفاع رهبری و مردم ما از مردم مظلوم فلسطین را «سلطه جویی منطقه ای» می‌نامند. آن‌ها دفاع از کشور‌های منطقه را در مقابل اشغالگری امریکا «سلطه جویی منطقه ای» می‌دانند، آن‌ها مقابله با پیاده نظام امریکا و رژیم صهیونیستی، چون داعش را «سلطه جویی منطقه ای» می‌خوانند.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی دنبال کرد: افرادی که جمهوری اسلامی را هم نوا با امریکا و اسلام امریکایی متهم به «سلطه جویی منطقه ای» می‌کنند آیا نباید از این آنالیز خود احساس شرم کنند؟ آیا تحلیل‌های همسو با امریکا و اسلام امریکایی را می‌توان بیان صادقانه از شرح وضعیت موجود تلقی کرد؟

جلیلی در انتهاء تصریح نمود: افرادی که چنین جملاتی را بیان می‌کنند باید در پیشگاه شهدا استغفار کنند و از خانواده محترم شهدای حرم معذرت خواهی کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95127

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.