تاریخ ارسال : ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۰:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

افزایش بهای حامل‌های انرژی قابل قبول نیست

افزایش بهای حامل‌های انرژی قابل قبول نیستبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری صداوسیما به نقل از خانه ملت، محمدقسیم عثمانی درباره قیمت حامل های انرژی در لایحه بودجه سال ۹۶ گفت:هرساله افزایش ۵ درصدی قیمت حامل های انرژی در بودجه برای هزینه در موضوعاتی مانند خطوط انتقال و غیره وجود داشته است، البته هر ساله بنده با این موضوع مخالفت داشته ام و با توجه به سابقه گذشته احتمالا در بودجه ۹۶ نیز این موضوع مصوب شود.
 عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد:زمانیکه قیمت جهانی نفت و بنزین از روند افزایشی خاصی برخوردار نیست،بنابراین ضرورتی ندارد که درکشور ما قیمت حامل های انرژی افزایش پیدا کند.
 * رسیدگی به موضوع هدفمندی یارانه ها در بودجه سال۹۶ شفاف نیست
نماینده مردم بوکان درمجلس شورای اسلامی گفت:نباید فراموش کرد افزایش ۵ درصدی قیمت بنزین در رشد قیمت کالاها از لحاظ روانی موثر است و فشار اقتصادی به زندگی مردم ناشی از افزایش قیمت بنزین، بیش از ۵ درصد خواهد بود و به گرانی سایر کالاها منجر می شود.
 این عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت پرداخت یارانه مکفی به خانوارهای نیازمند، ادامه داد: در بودجه سال۹۶ رسیدگی به موضوع هدفمندی یارانه ها شفاف نیست و احساس می شود دولت حداقل در نیمه اول سال آینده در جهت کاهش پرداخت یارانه ها اقدامی نکند


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=35942

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.