تاریخ ارسال : ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۱۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

افزایش تخت اورژانس بیمارستان روحانی بابل

۲۱ تخت به اورژانس بیمارستان آیت ا… روحانی بابل اضافه خواهد شد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت ا… روحانی ابل ، مهندس علی هرسینی مدیر امور عمومی و فنی و مهندسی این مرکز بیان داشت: ۳۰۰ مترمربع به فضای فیزیکی اورژانس اضافه خواهد شد.

photo_2016-03-22_12-04-08

وی گفت: نقشه های طرح توسعه بخش اورژانس توسط دفتر فنی این مرکز تهیه و حدود ۶ ماه گذشته به دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی بابل و وزارت محترم بهداشت ارسال گردید که پس از همکاری مسئول فنی مهندسی دانشگاه جناب آقای مهندس مولایی و عنایت ویژه آقای دکتر ربیعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل مورد تأیید قرارگرفت.

مسئول فنی و مهندسی این بیمارستان اظهار داشت : طرح توسعه اورژانس در هفته دولت آغاز شد و با یاری خداوند در دهه فجر سال جاری افتتاح خواهد شد.

وی اضافه کرد: تخت های اورژانس با این طرح از ۳۹ تخت به ۶۰ تخت افزایش می یابد.

مدیر اداره عمومی همچنین تعداد مراجعان بیماران به واحد اورژانس در ۵ ماهه نخست سال جاری را حدود ۳۳ هزار نفر عنوان عنوان کرد و گفت : این حجم مراجعه به صورت متوسط ، ۱۱۲ درصد اشغال تخت اورژانس را شامل شده است.

ایشان این نوید را به همشهریان و هم استانی های عزیز داده است که با افتتاح ۳۰۰ متر مربع به واحد اورژانس و اضافه شدن ۲۱ تخت، بتوانیم خدمات مناسب تری به مراجعین عزیز ارائه نماییم.

مهندس هرسینی افزود: با طرح توسعه اورژانس علاوه بر اضافه شدن تخت ها ، اتاق پزشک ، اتاق پزشک اسکرین ، اتاق پزشک مقیم ، اتاق احیاء ، خوابگاه استراحت پرسنل آقا و خانم نیز در فضای جدید تعبیه خواهد شد.

وی افزود: یکی از امتیازات ویژه این مرکز مجهز بودن به باند هلی کوپتر می باشد که در ضلع جنوبی به ابعاد ۳۵ در ۳۵ متر و صفحه زمینی باند نیز دارای ضخامت ۳۰۰ میلیمتر با بتن مسلح است.

مهندس هرسینی همچنین وجود اورژانس ویژه قلب را از دیگر مزیت های اورژانس این مرکز برشمرد و گفت : اورژانس قلب در فضای فیزیکی مجزا  در واحد اورژانس جهت خدمات رسانی به بیماران حاد قلبی ایجاد شده است.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=24620

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.