تاریخ ارسال : ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۰۹:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

افزایش حاشیه‌نشینی در کلان‌شهرها/ مسئولان قصد چاره‌اندیشی ندارند

افزایش حاشیه نشینی در کلان شهرها/ مسئولان قصد چاره‌اندیشی ندارندمحمد وحدتی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: در حالی که حاشیه‌نشینی یکی از معضلات رو به رشد کشور محسوب می‌شود اما به نظر می‌رسد که مسئولان قصد چاره‌اندیشی و تدوین برنامه‌های اثر‌گذار در حل این بحران را ندارند.
وی تصریح کرد: معضل حاشیه‌نشینی به عنوان یکی از مهم‌ترین آسیب‌های اجتماعی، به همراه ۴ بحران دیگر، در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است به گونه‌ای که در تلاش هستیم تا با برگزاری جلسات متعدد با مسئولان مربوطه، به این منظور چاره‌اندیشی اساسی انجام دهیم.
وحدتی با بیان اینکه حاشینه‌نشینی در کلان‌شهرها به مرز هشدار رسیده است، ادامه داد: متأسفانه این اتقاق نتیجه بی‌توجهی و نادیده گرفتن معضلی است که روند رو به رشد آن منجر به افزایش آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد، فقر، قاچاق، تکدی‌گری، طلاق و کودک‌فروشی می‌شود.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی‌که روستاها را از امکانات لازم و ضروری تجهیز نکنیم، حاشیه‌نشینی در کلان‌شهرها روند صعودی خواهد داشت، بنابراین اولین اقدام در رابطه با ریشه‌کن کردن این معضل باید رسیدگی جدی به روستاهای کشور باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29792

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.