تاریخ ارسال : ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

افزایش ظرفیت پذیرش پرستاری و مامایی در دانشگاه آزاد خوزستان

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان ، رییس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان  گفت: قرار است جذب دانشجو در رشته‌های  پرستاری و مامایی از سال آینده در واحد شوشتر آغاز شود.افزایش ظرفیت پذیرش پرستاری و مامایی در دانشگاه آزاد خوزستان

شهرام لک با اشاره به اینکه در دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر هم‌ اکنون جذب هیئت علمی آغاز شده است تا این دانشگاه بتواند از سال آینده فعالیت خود را در رشته‌های پرستاری و مامایی آغاز کند، افزود: تلاش می کنیم با جذب هیأت علمی، این رشته‌ها را در واحدهایی که از توان و امکانات کافی برخوردار هستند، ایجاد کنیم.

وی به تصمیم هیئت امنای این دانشگاه برای افزایش ظرفیت رشته‌های پرستاری و مامایی اشاره کرد و گفت: با توجه به نیاز استان به پرستار و ماما مقرر شد، دانشگاه های علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و آزاد خوزستان در این زمینه همکاری کنند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان  بر بومی گزینی در زمینه پذیرش دانشجو در رشته‌های پرستاری و مامایی تأکید کرد تا افراد پس از کسب مدرک برای ارائه خدمات در استان بمانند.

ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته‌های علوم پزشکی در پنج واحد و مرکز دانشگاه‌ آزاد خوزستان شامل اهواز، دزفول، مسجدسلیمان، آبادان و بهبهان  هم اکنون حدود ۴۰ نفر است.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=36152

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.