تاریخ ارسال : ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۱:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

افزایش قسمت معادن در اقتصاد کشور منوط به اعمال دقیق برنامه ششم پیشرفت است

رضا انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، رضا انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ، در جواب به این پرسش که صندوق بیمه سرمایه‌گذاری در قسمت معادن چه قدر می‌تواند قسمت قسمت معدن را در اقتصاد کشور و استان فارس افزایش دهد اظهار داشت: به این صندوق خیلی نمی‌توان امیدوار بود اما برای افزایش قسمت اقتصاد  از معادن در استان فارس و کشور لازم هست سرمایه‌گذاری در قسمت اکتشاف معادن را توسیع داد.

 

 عضو کمیسیون صنعت ها و معادن مجلس با اشاره به تشکیل نشست کمیته معدن این کمیسیون با حضور فعالان این عرصه اضافه کرد: این مورد ها در نشست طرح شده و امید هست که امسال شرایط بودجه‌ای به گونه‌ای باشد که دیدگاه مجلس و مصوبه برنامه ششم در مورد قسمت معادن پژوهشگر گردد. 

 

 وی با اشاره به اینکه قسمت فراوانی از معادن کشور و استان فارس معادن سنگ می باشند، گفته بود: معادن سنگ در حال حاضر با حجم حقیقی خود کار نمی‌کنند و طبق آمار بهره‌برداری از معادن سنگ کشور ۵۰ درصد حجم حقیقی هست که این وضع به سبب رکود حاکم در کشور به وجود آمده هست. 

 

 عضو کمیسیون صنعت ها و معادن مجلس در مورد قسمت یک درصدی اقتصاد استان فارس از معادن اضافه کرد: درخواست از استاندار فارس این هست که نشست شورای عالی معادن استان را تشکیل دهد تا سیاست‌گذاری برای پیشرفت قسمت معدن استان انجام شود و قسمت قسمت معدن در اقتصاد استان فارس ارتقا پیدا نماید. 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77738

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.