تاریخ ارسال : ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

افزایش ماموریت های اورژانس ۱۱۵ هرمزگان در طرح امداد نوروزی

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از بندرعباس ،،دکتر امیرحسن اسدی رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی هرمزگان اظهار کرد:از اوائل آغاز طرح امداد نوروزی از ۲۵ اسفند تا۱۳ فروردین سال کنونی ، ۳۳ هزار و ۹۴۲ ارتباط با اورژانس ۱۱۵ استان گرفته شده که از این تعداد، ۲ هزار و ۳۰۸ ارتباط منتج به اعزام آمبولانس شده هست.

وی اضافه کرد: در این مدت، ۲ هزار و ۸۹۱ مصدوم و بیمار، طی ۲ هزار و ۳۰۸ ماموریت، توسط اورژانس ۱۱۵ استان خدمات رسانی شده اند که نسبت به مدت همانند پارسال ۶ و شش دهم درصد افزایش داشته هست.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی هرمزگان اظهار کرد:از این تعداد، ۹۸۲ نفر بخشی از مصدومین ترافیکی، یک هزار و ۹۰۹ نفر بخشی از مصدومین غیر ترافیکی بوده، یک هزار و ۳۴۹ مورد از ماموریت‌های انجام شده در حوزه شهر و ۹۵۹ مورد در جاده‌های خارج از شهر انجام شده هست.

وی اظهار کرد:بیشترین تعداد مصدومین حوادث ترافیکی ذی ربط به شهر بندرعباس، با بسیاری ۲۲۴ نفر (یک فوتی و ۲۲۳ مصدوم) بوده و پس از ان، کانون غرب و شمال غرب استان، با ۲۲۸ مصدوم و یک فوتی بیشترین، تعداد مصدومین ترافیکی را به خود اختصاص داده هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94793

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.