تاریخ ارسال : ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

افزایش نرخ خودروهای بیگانه با برنامه ریزی یک جریان خاص

امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه جریانی در کشور بر روی افزایش نرخ خودرو‌های بیگانه کار می‌کند، اظهار کرد: این  جریان با برنامه‌ریزی و عوض شدن در دستور‌العمل‌ها علت افزایش نرخ ۲ الی ۳ تساوی نرخ خودرو شده‌اند.

وی با بیان اینکه افرادی خاص در پشت این جریان قرار دارند، اضافه کرد: افزایش نرخ خودرو بیگانه اثر مستقیم بر افزایش نرخ خودرو‌های داخلی داشته و در حال حاضر نرخ عده ای از خودرو‌های داخلی نیز بالا رفته هست.

زیادتر بخوانید:

ثبت توصیه خودرو شروع می‌شود

نماینده مردم همدان در مجلس تصریح نمود: از مسئولین مربوطه بویژه وزیر تخصصی می‌خواهیم که توضیح دهد که چه کسی پشت این قضیه هست؟ آیا جا دارد که نرخ خودرو‌های بیگانه ۲ تا ۳ برابر افزایش یابد؟ آیا جا دارد که نرخ خودرو‌های داخلی ناشی از نرخ خودرو‌های بیگانه افزایش یابد؟

وی با تاکید بر اینکه بسته شدن سایت ثبت سفارش‌ها بر افزایش نرخ این خودرو‌ها موثر بوده، اظهار کرد: این جریان با عوض شدن در دستورالعمل‌ها در پی ایجاد التهاب در بازار هست که مسئول ذی ربط باید در مورد این مبحث به طور واضح برای مردم شرح داده و فوراً این مساله را تعیین تکلیف کند.

انتهای‌پیام/


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83991

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.