تاریخ ارسال : ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

افزایش ۳ درصدی تلفات جاده ای در مجموع تعطیلات نوروزی

‌‌‌‌به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس سردار تقی مهری صبح امروز در جریان بازدید سردار اشتری و سردار مومنی از مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا و در تعریف وضع ترافیکی ایام نوروز اظهار کرد: طرح مخصوص ترافیک نوروز ۹۷ پیش از شروع با سازگاری و مشارکت همه دستگاه‌های خدماتی و امدادی مورد ارزیابی قرار گرفته و ابعاد متفاوت ان مورد توجه جای گرفت و تهیه گردید و تا به حال سازگاری خوبی بین همه دستگاه‌های امدادی و خدماتی در طول محورها وجود داشته هست. 

وی دنبال کرد: ۵ هزار نفر بهمراه ۱۵۰۰ خودرو به پلیس راهور برای اجرای خوب تر طرح اضافه گردید که موجب گردید برنامه‌ها خوب تر از گذشته صورت پذیرد. 
  سردار مهری به تشکیل قرارگاه ترافیکی اشاره نمود و اظهار کرد: این قرارگاه به صورت ۲۴ ساعته فعالیت داشته و بنا بر شرایط تصمیم های لازم اتخاذ می‌شد. 
رییس پلیس راهور ناجا اظهار کرد: سال کنونی هیچ گره ترافیکی و ترافیک طولانی نداشتیم اما در محورهای شمالی و شهرهای زیارتی ترافیک‌های نیمه سنگین و سنگین را شاهد بودیم

سردار مهری اظهار کرد: با توجه به افزایش یک و نیم میلیونی تعداد خودروها در سال ۹۶ افزایش سفرها یک مبحث عادی و قابل حدس بود اما مردم سال کنونی هم مشارکت خوبی داشتند.

رییس پلیس راهور ناجا اظهار کرد: ما در خیز اول سفرها شاهد کاهش ۵ درصدی مرگ و جان باختگان را داشتیم اما در خیز دوم این روند بر تصویر گردید و افزایش تلفات داشتیم به گونه‌ایی که در روز ۱۰ فروردین ۳۷ نفر جان شکست خوردند.
وی اضافه کرد: این نشان می‌دهد کسانی که به عزیمت رفته‌اند خسته شده‌اند و آمادگی جسمانی رانندگی را نداشته‌اند و همین امر موجب شده به صورت کلی ۳ درصد تعداد کشته شدگان افزایش داشته هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94088

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.