تاریخ ارسال : ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

افشاگری شکوری راد: رییس دولت اصلاحات از تایید لیست شورای شهر امتناع کرد و بعد از ۶ روز مجبور به تایید شد/ او به عارف اعتراض کرد، اما عارف به جای اینکه مسأله را حل و فصل کند، کار را رها کرد

روز نو : علی شکوری راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران که نزدیک به نیمی از اعضای فعلی شورای شهر عضو این حزب تازه تاسیس هستند و مابقی عمدتا به او هماهنگند، در گفت و گویی با روزنامه ایران از وقایع روزهای منتهای به انتخابات ۲۹ اردیبهت و پشت پرده آن سخن گفت. اتفاقاتی که باعث شد خاتمی هم در ابتدا حاضر به حمایت از لیست نشود. به گزارش شلمچه نیوز به نقل از روز نو :گزیده این گفتگو در زیر می آید:
در انتخابات مجلس شورای اسلامی آقای خاتمی اعتراض کرد و در شب آخربه نظر انتقادی ایشان توجه و دو نفر که از فهرست حذف شده بودند به فهرست برگشتند. 
{در بحث انتخابات شورای شهر} به دلیل اینکه برخی انتقادها به ایشان منتقل شد، نسبت به فهرست مسأله داشتند و تا روز دوشنبه صبح یعنی ۶ روز بعد از بسته شدن فهرست، از تأیید فهرست خودداری کردند؛ اما قابلیت تغییر در فهرست وجود نداشت.
به دلیل اینکه فهرست مصوب صحن شورایعالی سیاستگذاری بود و تشکیل جلسه شورای عالی سیاستگذاری برای اعمال نظرات ایشان عملاً امکانپذیر نبود؛ در نهایت ایشان مجاب شد از همان فهرست حمایت کند.
وقتی ایشان اعتراض خود را به آقای عارف منتقل کرد، آقای عارف به جای اینکه مسأله را حل و فصل کنند، کار را رها کردند.
من درباره اختلاف رأی بین ایشان و شورای عالی سیاستگذاری، جانب شورا را می‌گیرم. فکر می‌کنم اگر شورا بر نظر خود پافشاری نمی کرد فهرست واحد از دست می‌رفت و انتخابات شوراها را باخته بودیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=56219

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.