تاریخ ارسال : ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۱۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

افشاگری یک کدوتنبل علیه احمدی نژاد!

   همیشه بطرز مشکوکی اول غذا بسم الله میگفت و قبل و بعد غذا دستاشو میشست که برای من عجیب بود. نکته عجیبتر این بود که همیشه صبحانشو صبح می خورد و یبار هم نشد که مثلا ناهارشو شب بخوره و شامشو صبح. اینا اصن دغدغه مردم رو نداشتن و خیلی ...

۴۵

شلمچه نیوز- صطفی نمازیان؛ در پی تکراری شدن مصاحبه ها و مطالب رسانه ای علیه احمدی نژاد و مشایی و تاکید امثال نقویان، مطهری، زیباکلام، غروی، غرویان، احمد توکلی و…  مبنی بر نداشتن حرف جدیدی علیه احمدی نژاد؛ تصمیم گرفتیم زوایای پنهان دولت دهم را از زبان غیر انسانها بشنویم و به سایر موجودات زنده هم حق اظهار نظر بدیم.  متاسفانه به رغم پیگیریها و اصرار خبرنگار ما؛ گربه های نهاد ریاست جمهوری حاضر به مصاحبه نشدن و حتی پیشنهاد خبرنگار ما مبنی بر واگذاری چند کیلو استخوان تازه بشرط افشاگری علیه جریان انحرافی را رد کرده و با به خبرنگار ما گفتن: میو میو مییییو.

نهایتا یکی از آشپزهای سابق نهاد که زبان میوه و سبزیجات را میفهمید و حتی قبل از شستشو و پاک کردن آنها برایشان سخنرانی و تحلیل میکرد و بهشون بصیرت می داد و حتی براشون بولتن می آورد که شبا تو یخچال و سردخونه مطالعه کنن؛ حاضر به مصاحبه شد. نامبرده بشدت از ریخت و پاش و اسراف و تجمل گرایی تو زمان احمدی نژاد گفت و اعلام کرد: واویلا لیلی، دروغ میگم خیلی.

س- تلخ ترین خاطره دوران کاریتون چه بود؟
ج- یه بار برای دکتر آبگوشت درست کردم اینقد خوشمزه بود که خداخدا میکردم اضافه بیاد منم بخورم اما نامردا مشایی و بقایی و احمدی نژاد همشو خوردن و مشخص شد اصن به فکر مردم و فقرا نیستن و همش دروغه.

س- باتوجه به اینکه دروغ کنتور نداره و همه میتونن هر حرفی علیه احمدی نژاد بزنن، انحراف احمدی نژاد رو از کجا متوجه شدید؟
ج- در مورد این سوال هنوز توجیه نشدم قراره عصر از… و…  بهم زنگ بزنن و آقایان… و… و…  توجیهم کنن که چه بگم.

س- از ریخت و پاشها بگید.
ج- چندین بار دیدم آب از تو پارچ ریخت زمین و نمک هم پاشید رو میز.  اینا همه ریخت و پاش بود.  یبار احمدی نژاد بخاطر اینکه بهش چای ندادم منو فرستاد سیاهچال نهاد و حتی به جلاد دستور داد گردنمو بزنه اگه اعتراف نکنم که رابطمه من با تسو و یونگپو چه بود.  حتما باید با چای قند یا شکر می خورد و اصن ساده زیست نبود.

س- نظر شما در مورد ویژه نامه خاتون چیه؟
ج- بشدت مخالف ارزشها بود و من بارها در مورد انحرافات این جریان در جمع کدوها و گوجه و پیازهای کشته شده بدست دولتمردای سابق روشنگری کردم و احمدی نژاد و بقایی و مشایی وقتی فهمیدن گوجه و پیازها از ماجرای سه هزار میلیارد خبردار شدن دستور داد پیازهای بی گناه رو زنده زنده تو روغ داغ سرخ کردیم و کدوها رو هم بخارپز و گوجه ها هم وحشیانه رنده و تبدیل به رب شدن تا صدای تخلفات دولت جایی درز نکنه.  احمدی و مشایی به رغم شعارهای دروغین مهرورزی و…  با سبزیجات و میوه ها بدرفتاری میکردن و حتی پوست پرتغالهای بیگناه رو میکندن و میخوردن.

س- در دولتهای قبلی چنین چیزی بود؟
ج-اصن اصن.  ما در دولتای قبلی یبار هم آزارمون به یه میوه نرسید.  معمولا غذاهای ساده ای مث نون خالی با گوشت بوقلمون یا نون خشک با بیف استروگانف میخوردن یا هم میرفتن سد لتیان.  اینقد ساده زیست بودن که چند بار دلم نزدیک بود از غصه کباب شه سریع آبسرد خوردم.

س- مشایی چطور بود؟
ج- همیشه بطرز مشکوکی اول غذا بسم الله میگفت و قبل و بعد غذا دستاشو میشست که برای من عجیب بود.  نکته عجیبتر این بود که همیشه صبحانشو صبح می خورد و یبار هم نشد که مثلا ناهارشو شب بخوره و شامشو صبح. اینا اصن دغدغه مردم رو نداشتن و خیلی اشرافی غذا میخوردن.  مثلا یه غذای فرانسوی بود به اسم املت یا که مجبور بودم درست کنم براشون”. تازه میخاستن با آمریکا هم رابطه برقرار کنن و حاکمیت دوگانه ایجاد کنن.

س- از کجا متوجه شدید؟
ج- متوجه نشدم، تو متنی که دستم دادن از رو بخونم نوشته. بهم گفتن اگه اینا رو بگم معروف میشم و یه فیش حقوقی مدل “صفدر ذخیره” بهم میدن.

س- دیگه چه خاطره تلخی دارید؟
ج- هروقت نوشابه یا دوغ گلپایگانی میخریدن بهم نمی دادن بعد تو تلویزیون دم از سهام عدالت و توزیع عادلانه ثروت میزدن.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=27363

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.