تاریخ ارسال : ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اقدامات شتاب‌زده در شرایطی که آمادگی لازم نباشد عملی انقلابی تلقی نمی‌شود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در آغاز جلسه علنی امروز (چهارشنبه، ۱۰ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود گفت: مکتبی که امام خمینی (ره) بنا نهاد از آراستگی خاصی برخوردار است.

 

وی افزود: امام راحل انقلاب اسلامی را پدیده ای نو با ماهیت اسلامی می دانست که با همه انقلاب های دیگر از لحاظ ماهیت و انگیزه متفاوت است، از نظر امام راحل انقلاب اسلامی یک تحفه الهی و هدیه غیبی بود که به مردم ما عنایت شده است.

 
رئیس مجلس تاکید کرد: بی تردید رمز بقای انقلاب همان رمز پیروزی یعنی انگیزه الهی و اسلامی و اجتماع ملت در سراسر کشور برای وحدت کلمه است.

وی ادامه داد: تحولات در جامعه امری تدریجی است و اقدامات شتاب‌زده در شرایطی که آمادگی لازم نباشد عملی انقلابی تلقی نمی شود؛ امام(ره) معتقد بودند که ملت ایران بهتر از ملت کوفه و حجاز است و ملت ایران نسبت به مسلمانان صدر اسلام از درک بهتری نسبت به دین برخوردار هستند.

لاریجانی تصریح کرد: امام(ره) در نظام اقتصادی حضور ملت را در تولید اصل قرار دادند، همانطور که رهبر انقلاب نیز موکدا تاکید دارند که اقتصاد کشور باید مردمی باشد؛ امام خمینی (ره) به مردم نیز سفارش داشتند که ثروت خود را در زمینه تولید، کشاورزی و خودکفایی به کار گیرند همانطور که رهبری نیز تولید را نوعی مجاهدت می دانند.

 
این خبر در حال تکمیل است….


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=51429

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.