تاریخ ارسال : ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اقدام زن آمریکایی علیه بیلبوردهای ضداسلامی +عکس

یک زن غیر مسلمان آمریکایی، در حمایت از مسلمانان، کمپینی بر ضد بیلبورد های ضد اسلامی که در برخی خیابان های فلوریدا نصب شده بود، راه اندازی کرد.

به گزارش شلمچه نیوز، «بکی ویلیامز» در توضیح اقدام خود گفت: من با دیدن این بیلبوردها در خیابان، به فکر فرو رفتم و تصمیم به این اقدام گرفتم.

وی در ادامه افزود: از روز شنبه هفته جاری، این کمیپین در فضای مجازی راه اندازی شد که و طول این چند روز، ۲۰۰۰ امضا در محکومیت این دست اقدامات، از سوی مردم اقصا نقاط جهان، از هند تا آمریکا، جمع آوردی گردید.

این زن آمریکایی همچنین اظهار داشت: این وظیفه هر انسانی است که در مقابل ناانصافی ها و بی عدالتی ها، هرچند با یک اقدام کوچک، بایستد و مقابله کند.

امام جماعت مسجد فلوریدا با ابراز خشنودی از این اقدام بانوی آمریکایی، آن را نشانه  محبت و مهربانی او دانست.

«اناس بنجلون» در واکنش به نصب این بیلبوردها در سطح شهر، این اقدامات را توهین آمیز خواند و اسلام را دین صلح، محبت و احترام معرفی نمود.

اگرچه تلاش های برای یافتن عوامل نصب این بیلبوردهای ضد اسلامی در فلوریدا ادامه دارد و با شماره هایی و آدرس هایی که زیر بیلبورد نوشته شده، تماس گرفته می شود، ولی هنوز مشخص نیست چه کسی دستور نصب این بیلبورد های را صادر کرده و هزینه آن توسط چه فرد یا افرادی تامین شده است.

اقدام زن آمریکایی علیه بیلبوردهای ضد اسلامی +عکس

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=14840

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.