تاریخ ارسال : ۰۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۷:۰۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اقدام صریح مجلس در مواجهه با نقض برجام

اقدام صریح مجلس در مواجهه با نقض برجامبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، محمد رضا پور ابراهیمی در همایش بزرگ مدافعان حرم در شهرستان رفسنجان گفت : اقتدار نظام جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف نتیجه همان رویکرد فعالیتهای بسیج در هشت سال دفاع مقدس است.

پور ابراهیمی خاطر نشان کرد: حضور بسیج در عرصه های بعد از دفاع مقدس کمتر از حضور در جنگ نبود و ضروری است تا در مقابل دشمنانی که از هیچ اقدامی علیه نظام کوتاه نیامدند با تفکر بسیجی بایستیم.
وی افزود: در مسائل علمی و پژوهشی و در مراکز علمی حضور بسیج ضروری است ، و امروز به برکت مجاهدت های جوانان با نشاط کشور به واسطه حضور در مراکز علمی و دانشگاهی ایران رتبه اول علم و دانش را در منطقه داراست.
وی افزود: برخی قصد دارند محیط علمی کشور را به حاشیه ببرند و به روند تولید علم و دانش با رویکرد سیاسی کاری نگاه کنند لذا یکی از ماموریت های بسیج حضور و مجاهدت در این عرصه است.
این نماینده مجلس شورای اسلامی به تلاش دشمن در عرصه فرهنگی علیه کشورمان اشاره کرد و گفت: تهاجم فرهنگی دشمن سالهاست که از سوی رهبری مطرح شده است و متاسفانه به دلیل دوری از کلام ایشان و تفکر دینی مورد غفلت گرفته است.
وی فرهنگ و مسائل اعتقادی را یکی دیگر از عرصه های حضور بسیجیان عنوان کرد و گفت: دشمن با ابزار های مختلف از جمله فضای مجازی تلاش می کند تا روحیه دین مداری و اعتقادات جوانان را بگیرد.
پور ابراهیمی با بیان اینکه تمام سرمایه جمهوری اسلامی همین اعتقادات و روحیه دینی است تصریح کرد: با این روحیه جوانان در دفاع مقدس جانشان را در کف دست قرار دادند و جنگیدند لذا دفاع از این روحیه و تفکر بسیجی ضروری است.
وی بیان داشت: نقاط قوت حضور جوانان انقلابی از جمله همایش بزرگ پیاده روی اربعین باید تقویت شود.
نماینده مردم کرمان در مجلس عرصه جنگ اقتصادی را یکی از عرصه های مهم که باید مورد اهتمام جدی بسیج قرار گیرد دانست و گفت: دشمن پس از ناامیدی از دیگر عرصه های جنگ سخت و نرم و در عرصه علمی و تمام تلاش خود را برای هدف قرار دادن معیشت و اقتصاد مردم گذاشته است.
وی خاطر نشان کرد: بنا به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب در عرصه اقتصاد اقدام عملی از سوی مسئولین و مردم و اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی تنها راه کار است.
انتهای پیام/ی


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=31367

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.