تاریخ ارسال : ۲۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۳:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اقدام عجیب سرمربی تیم امید پرسپولیس!

جمشید شاه محمدی پس از هدایت امیدهای پرسپولیس دست به یک اقدامی عجیب زد!

به گزارش شلمچه نیوز، بهروز رهبری فرد پیشکسوت پرسپولیس به همراه بزیک هدایت تیم امید پرسپولیس را بر عهده داشته اند که پس از کنار گذاشتن بزیک، جمشید شاه محمدی سرمربی امیدهای پرسپولیس شد و به رهبری فرد گفته بود شما می توانید در تیم باشید به شرطی که بدون هماهنگی من مصاحبه ای نکنید و بهروز رهبری فرد از آنجاییکه در بیان نظرات همانند محمد مایلی کهن ابایی ندارد، درخواست شاه محمدی را رد کرد و متعاقب آن از تیم اخراج و جمشید شاه محمدی را ساک بدست فرهاد کاظمی خواند!

JamNewsImage08394439

جمشید شاه محمدی پس از آن دست به ترکیب این تیم زد و در اقدامی عجیب برادرزاده بهروز رهبری فرد را اخراج کرد!  با توجه به اینکه نیما رهبری فرد یکی از بازیکنان خوش آتیه فوتبال کشور به حساب می آیند و به لحاظ فنی یکی از مهره های کلیدی تیم محسوب می شدند حرکت سرمربی امید پرسپولیس جای سوال دارد که چرا باید بازیکنان به آتش این اختلافات بسوزند؟

  ۶۳۵۸۰۴۳۳۳۰۳۷۲۷۱۲۵۰

نیما رهبری فرد و خیل بازیکنانی دیگر که آینده فوتبال این سرزمین را باید بسازند چرا باید با ندانم کاری پیشکسوتان بسوزند و چرا نباید در باشگاه ها مدیران توانمدی باشند تا در برابر این قبیل بداخلاقی برخورد کنند؟ شاه محمدی باید بیاموزد با تصمیم امثال  او آینده فوتبال کشور ما می تواند با امیدها به تعالی برسد و چه بسا اینکه حتی دچار تزلزل هم شود.

JamNewsImage22004293

نیما رهبری فرد متولد ۱۳۷۵ در پست هافک میانی دارای تکنیک منحصر به فردی است که اگر به او بها داده شود در سال های آینده یکی از طراحان میانی فوتبال کشور تبدیل خواهد شد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=7269

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.