تاریخ ارسال : ۲۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

المپیکی‌های ایران ۶۳ نفر شدند

فدراسیون دوومیدانی بلاروس نتایج دو پرتابگر چکش کشورمان در مسابقات این کشور و کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریو توسط آنها را تائید کرد.

به گزارش شلمچه نیوز، در پاسخ به نامه ارسالی از سوی فدراسیون دوومیدانی ایران مبنی بر استعلام رکوردهای ثبت شده پرتابگران چکش کشورمان، رکورد ۷۷٫۴۰ متر کاوه موسوی و همچنین رکورد ۷۷٫۱۸ پژمان قلعه‌نویی، مورد تائید کمیته برگزاری مسابقات و فدراسیون دوومیدانی کشور بلاروس قرار گرفت.

بنابراین با در نظر گرفتن نتایج ثبت شده پرتابگران ایرانی، تعداد سهیمه دوومیدانی‌کاران کشورمان به ۱۰ سهمیه و کاروان ایران به ۶۳ سهمیه ارتقا پیدا کرد.

همچنین رکورد ۷۷٫۴۰ متر کاوه موسوی پس از اخذ تست دوپینگ و تایید سلامت آن از سوی کمیته ضد دوپینگ به عنوان رکورد ملی پرتاب چکش کشور ثبت خواهد شد.

موسوی و قلعه‌نویی با حمایت فدراسیون دو‌ومیدانی به مدت ۷۰ روز اردوی آماده‌سازی خود را زیر نظر «آدریان آنوش» مربی مجارستانی در کشور مجارستان پیگیری کردند. این دو پرتابگر با هدف کسب سهمیه المپیک به صورت آزاد در رقابت‌های کشور بلاروس شرکت کردند که حاصل این برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌ها، دو سهمیه ارزشمند در رشته پرتاب چکش بازی‌های ریو برای کشورمان بود.

تسنیم

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=20367

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.