تاریخ ارسال : ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۳۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

امام جمعه موقت جمعه ساری: فیش های نجومی برخی از مدیران دولتی دل مقام معظم رهبری را بدرد آورده است

 

شلمچه نیوز(ساری)- شعبان وفایی نژاد؛ حجت الاسلام قاسمی امام جمعه موقت شهرستان ساری در مراسم سالروز شهادت حضرت علی (ع) که به همت هیئت پهلوانان برگزار گردید در سخنانی با انتقاد از افطار دهی تبلیغاتی و سیاسی اظهار داشت: برخی آمارهای غیرواقعی مطرح می کنند به طور مثال مراسم برگزار می کنند که در آن تنها چند صد نفر حضور داشتند اما اعلام می دارند چندین هزار نفر، ما وقتیکه فضایی که جمعیت حضور پیدا کرده را محاسبه می کنیم را به غلط آمار کذب می دهیم، این آمارها در واقع اهدافی تبلیغاتی در پشت سر دارد که برخی ها به دنبال تبلیغات هستند و خواهند بود.

۰۱(۱)

قاسمی افزود: تنها مسئله ای که واقعیت دارد متأسفانه فیش های نجومی برخی از مدیران جای بسی تأسف و خجالت دارد و ننگ برای نظام است.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه دریافت حقوق های آنچنانی مسئولین که باید خود را همراه و همگام با مردم ببیند، تصریح کرد: فیش های حقوقی آنچنانی مسئولین دل مقام معظم رهبری را به درد آورده و ایشان از انتقاد شدید از دریافتی های غیرقانونی مدیران کشور دارند که این انتقاد از سوی مردم نیز بارها عنوان شده است.

حجت الاسلام قاسمی در پایان از برنامه های هفتگی اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری و هیئت پهلوانان در برگزاری این مراسم قدردانی و همگان را به رعایت ارزش های اسلامی دعوت کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19761

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.