تاریخ ارسال : ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۱۹:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

امام جمعه گنبد: پاسداران از پیشگامان حرکت در راه و مسیر انقلاب هستند

امام جمعه گنبدکاووس در جمع پاسداران شهرستان گفت: پاسداران از پیشگامان حرکت در راه و مسیر انقلاب هستند و سپاه را می توان محل اعتماد و اطمینان انقلاب اسلامی بیان کرد.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از قابوس نامه، حجت الاسلام محمود ترابی در این دیدار با بیان اینکه نیروهای پاسداربا ایستادگی و استقامت در سختی ها و مشقت ها در راه پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی حرکت می کنند، افزود: پاسداران از پیشگامان و سابقون انقلاب اسلامی هستند، آنچه در این مسیر آسیب برایشون بوجود می آورد روزمرگی است.
وی با بیان اینکه هر لحظه و هر موقعیتی پاسداران برای حرکت در مسیر انقلاب و رضای خدا آماده هستند،گفت:سختی ها و شب زنده داری هایی که در راه اسلام و انقلاب از سوی شما کشیده می شود، قطعا عمل صالح برایتان نوشته خواهد شد.
امام جمعه گنبدکاووس در ادامه افزود:ما در اسلام چیزی به نام ریاضت نداریم و تنها فرد در راه پیشروی مکتب اسلام و دین سختی می کشد و برای این مسئله نیاز است تا پاسداران آمادگی خود را بیش از پیش در راه سختی ها و حرکت انقلاب بیشتر کنند و آنچه آنها را در بین مردم ارزشمند کرده است، بی اعتنایی به دنیا و استقامت در راه پیش بردن اهداف انقلاب اسلامی است.
فرمانده سپاه گنبدکاووس نیز در دیدار پاسداران سپاه شهرستان با امام جمعه گنبدکاووس به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر، افزود: دهه فجر فرصتی است تا با تجدید بیعت با آرمانهای امام(ره)، شهدا و انقلاب اسلامی در مسیر قرار داشته باشیم و خارج نشویم.
سرهنگ علی لشکر بلوکی با اشاره به اینکه دهه فجر فرصت دیگری را برای ما فراهم می کند تا بتوانیم مسیرمان را با آرمانهای انقلاب اسلامی ارزیابی کنیم ، گفت: سالهایی که طی می کنیم و فعالیت هایی که انجام می دهیم، نیازمند آن است که در این فرصت ها بازنگری انجام دهیم تا از مسیر منحرف نشویم.
گفتنی است پاسداران گنبدکاووس در این دیدار نماز ظهر و عصر را به امامت امام جمعه شهرستان اقامه کردند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=39660

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.