تاریخ ارسال : ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۲۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

امام خمینی خط قرمز رزمندگان بود

امام خمینی خط قرمز رزمندگان بود و آنها اجازه هیچ توهین و جسارتی به امام را نمی دادند ولی متاسفانه امروز هستند افرادی که خود راپیرو امام می دانند ولی به اسم امام هرکاری می کنند.

به گزارش خبرنگار شلمچه نیوز (سید علی کریمیان) از گنبد کاووس، اولین یادواره شهدای تخریب به یاد سردار بزرگ تخریب شهید امیر اسدی و شهدای مهدیه گنبد کاووس در اولین روزفاطمیه دوم با حضور مردم و مسئولین و خانواده های محترم شهد برگزار شد.

۲۰۰

حجت الاسلام محمدعلی باقی، گفت: عده ای می گویند چه لزومی دارد آخوند سیاسی باشد و یا سیاست برای سیاست مداران است. دین ما مقدس است و نباید مخلوط شود. آنها باید بدانند پیامبر دست حضرت علی را در غدیر خم برای تثبیت حاکمیت سیاسی خود بلند کرد وگرنه همگان بر ارزش و جایگاه علی ابن ابیطالب واقف بودند.

۲۰۱

این استاد حوزه و دانشگاه همچنین با اذعان به این مطلب که غالب احکام دین ما، احکام اجتماعی است افزود: علت تشکیل حکومت اسلامی و تاکید بر آن تشکیل حکومتی است که مقابل طاغوت بایستد و عدل و عدالت را بگستراند و دلیل تشکیل مهدیه و انتظار فرج که ارزشمند است برای این است که او می آید و حکومت اسلامی و حاکمیت عدل الهی را بر روی زمین می گستراند.

جایگاه امام و ولایت در بین رزمندگان موضوع دیگری بود که حجت الاسلام باقی به ان اشاره و تصریح کرد: امام خمینی خط قرمز رزمندگان بود و آنها اجازه هیچ توهین و جسارتی به امام را نمی دادند ولی متاسفانه امروز هستند افرادی که خود راپیرو امام می دانند ولی به اسم امام هرکاری می کنند.

۲۰۲

در این یادواره که در ایام فاطمیه و هفته شهید برگزار شد آقای احمد بای رئیس بنیاد شهید گنبد کاووس در خصوص هفته شهید و خدمات بنیاد شهید برای حاضرین مطالبی را ارائه نمود. این مراسم با مداحی مداح اهل بیت آقای تاجیان به پایان رسید


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12998

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.