تاریخ ارسال : ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۲۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

امت اسلامی توان دارد بارهبری امام خامنه ای نقشه دشمنان رابر آب کند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری، فردوس العوادی، نائب ریاست مجلس عراق در مراسم اختتامیه سی و یکمین کنفرانس بین المللی اتخاد اسلامی که عصر دیروز در سالن سمینار های صداو سیما برگزار گردید، اظهار داشت: دعوت رسول مکرم اسلام به اخلاق هست و اخلاق در اسلام مبحثی فطری هست و این با تئوریهای دست ساز مکاتب فرق دارد.

وی با اظهار این که برای تحکیم اتخاد مناسب از اخلاق نیک حرف بگوییم، اظهار کرد: لازم هست در این راه از خودخواهی و خود پسندی ها دوری کنیم که این مانع توسعه و تعالی و اتخاد ماست.

نایب ریاست مجلس عراق اضافه کرد: اظهار کرد و گوهای علمی، تفکری و اعتقادی ما لازم هست بر کانون اخلاق باشد و منتهی به اتخاد گردد و این توان دارد روش مطلوبی برای مبارزه با خصومت ها باشد.

العوادی با محکوم کردن انتخاب قدس بعنوان پایتخت رژیم اسرائیلی، اظهار کرد: همه ما لازم هست این اقدام را محکوم کنیم و بدانیم که امروز ملت ما از خط و راه پایداری بهره مند هست و برتری های ما در سوریه وعراق و لبنان این را ثابت نمود و دوران حاکمان ذلیل و منسوب به بیگانگان گذشت.

وی اظهار داشت: امروز امت اسلامی توان دارد با رهبری امام خامنه ای نقشه های دشمنان را بر آب کند و ما با اتخاد توان داریم همه توطئه ها و نقشه ها را خنثی کرده و مشابه جبهه پایداری پیروز شویم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78106

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.