تاریخ ارسال : ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

امحای ۱۵ میلیارد تومان کالای قاچاق/ تکلیف خودروهای پورشه چه می شود؟

رئیس ستاد مبارزه کالای قاچاق ارز تهران گفت: تمام کالاهای که قاچاق بودنشان برای ما اثبات شده امروز انهدام می شوند.

به گزارش شلمچه نیوز، علی اکبر پور محمد رئیس ستاد مبارزه کالای قاچاق ارز تهران گفت:امروز کالاهای قاچاق مشکوفه  از جمله شیر خشک، میوه، منسوجات،موادغذایی و … که از سطح بازار جمع آوری شده ،منهدم می شود.

وی اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته انهدام انواع کالاهای قاچاق شناسایی شده ایی که پرونده مربوط به آن تعیین تکلیف شده در دستور کار است.

پور محمد در پاسخ به این سوال که آیا برای فروش این کالاها برنامه ای وجود دارد یا نه بیان کرد:  نباید با این قضیه احساسی برخورد کرد چراکه ورود بسیاری از این کالاها به کشور نه تنها مفید نیست بلکه انهدام آنها ضروری است.

تاکنون معضل آئین نامه بوده اما در این آئین نامه عرضه کالای قاچاق به طور کلی ممنوع است

رئیس ستاد مبارزه کالای قاچاق ارز تهران با اشاره به اینکه در همه جای دنیا کالاهای قاچاق امحا می شود،تصریح کرد: اکنون به دنبال آن هستیم که برای تعیین تکلیف سایر کالاهایی که در اختیار داریم و قاچاق بودن آنها محرز شده حکم نهایی صادر شود.

امین دلیری رئیس سازمان اموال تملیکی در جمع خبرنگاران گفت: امروز این انهدام در تهران و سایر استان ها صورت گرفته و ۴ استان از جمله بوشهر، کرمانشاه، آذربایجان غربی، سیستان بلوچستان نیز برای این اقدام اعلام آمادگی کرده اند.

وی در پاسخ به این پرسش که پاکت های مربوط به شیر خشک یارانه ای جزو این کالای انهدامی هستند، گفت: این شیر خشک های یارانه ای تقلبی بوده که خوشبختانه امروز  امحاء می شود.

دلیری در پاسخ به اینکه خودروهای قاچاق امروز تعیین و تکلیف می شود، اظهار داشت: فرآیند امحای خودروها پیچده تر است و نیاز به تعیین و تکلیف و زمان بیشتری دارد که بعد از بررسی در این رابطه اقدامات لازم انجام خواهد شد.

رئیس سازمان اموال تملیکی تصریح کرد: کالاهای متروکه شامل ۲۷ خودرو پورشه است که صاحب دارد و به خارج از کشور صادر خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22985

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.