تاریخ ارسال : ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۲۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

امدادرسانی آتش نشانان ساروی به ۴۱ شهروند سانحه دیده

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار از ، حسن کلانتری مدیر عامل ارگان آتش نشانی و خدمات امنیت شهرداری ساری، از امدادرسانی آتش نشانی ساری به ۲۱۱ سانحه در آبان ماه ماه سال کنونی اطلاع داد.

کلانتری بیان کرد: در این مدت ۲۵۰ ماشینی آتش نشانی بهمراه ۷۵۰ مامور آتش نشان به مکان سانحه اعزام شده اند که در عملیات‌های صورت گرفته، ۴۱ شهروند از اتفاقات رهایی یافتند.

مدیر عامل ارگان آتش نشانی و خدمات امنیت شهرداری ساری بر رعایت همه‌ی مورد ها امنیت از سوی شهروندان تاکیدکرد و اضافه کرد: متاسفانه اتفاقات روی داده طی آبان ماه ماه ۲۷ خدشه دیده بر جای گذاشت.

وی به امداد رسانی و خدمات این ارگان حتی در بیرون از محیط شهری اشاره کرد و بیان کرد: در این مدت از کل عملیات‌ها ۵۲ مورد به بیرون از محیط شهری هست که ۲۰۰ مامور آتش نشان برای انجام این ماموریت‌ها اعزام گردیدند.

مدیر عامل ارگان آتش نشانی و خدمات امنیت شهرداری ساری بیشترین دلیل اتفاقات آتش سوزی در آبان ماه ماه را به ترتیب آتش سوزی متاثر از عدم رعایت مورد ها امنیت و بی احتیاطی در استفاده از لوازم الکتریکی و برقی، مواد جامد سوز، لوازم گاز سوز و نشت گاز بیان کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77078

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.