تاریخ ارسال : ۱۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۳:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

امضای بیانیه پنج نماینده غیراخلاقی بود

عضو کمیسیون ویژه برجام مجلس شورای اسلامی گفت: بیانیه ای که به امضای پنج نفر از کمیسیون برجام در رسانه ها منتشر شده و نسبت به گزارش پرافتخار و متقن کمیسیون اعتراض کرده است کاری غیرمنطقی و غیراخلاقی است.

به گزارش تسنیم، محمد کوثری عضو کمیسیون ویژه برجام مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: بیانیه ای که به امضای پنج نفر از کمیسیون برجام در رسانه ها منتشر شده و نسبت به گزارش پرافتخار و متقن کمیسیون اعتراض کرده است کاری غیرمنطقی و غیراخلاقی است. چراکه هر جمعی ممکن است درباره امری اختلاف نظر داشته باشند و به هرحال بعد از بحث بین خودشان رای گیری کرده و رای اکثریت مبنا قرار خواهد گرفت و تهیه گزارش کمیسیون برجام هم از این قاعده مستثنا نبوده است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: سه نفر از این دوستان جلسه روز گذشته را ترک کردند و در این افتخار مشارکت نداشتند و خود را محروم کردند اما تعجب بنده از آقایان بروجردی و حقیقت پور است که تا آخرین لحظه در جلسه کمیسیون حاضر بودند و در تصویب گزارش نقش ایفا کردند و برخی از بندهای پیش نویس گزارش را تصحیح، حذف یا اضافه نمودند.

کوثری اضافه کرد: بنده خود در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خدمت آقای بروجردی به عنوان رئیس کمیسیون هستم و مواردی هست که برخی اعضا با نتیجه جلسه و مصوبات آن موافق نبوده اند ولی هیچ وقت به خود اجازه نمی دهند که نتیجه کار را زیر سوال ببرند. آیا این رفتار در مردم ایجاد ذهنیت رفتار دوگانه در زمان ریاست و غیر آن نمی کند؟

فرمانده اسبق لشکر محمدرسول الله در پایان تاکید کرد: من نسبت به کار هر پنج نفر به ویژه همکاران خود در کمیسیون امنیت به شدت معترضم و اگر بنا باشد جزئیات جلسه کمیسیون با مردم مطرح شود قطعا به صلاح برخی دوستان ما نخواهد بود اما فعلا به رسم احترام ترجیح می دهم سوال خود را در اولین جلسه کمیسیون مطرح نمایم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=2239

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.