تاریخ ارسال : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

امنیت، سعادت و آسایش کشور وامدار شهدای حرم هست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، محمد مخبر دوشنبه شب در دیدار با خانواده شهید عبدالحمید سالاری شهید مدافع حرم با بیان اینکه مقام معظم رهبری نگاه مخصوص ایی نسبت به خانواده معظم شهدا دارد، بیان داشت: مقام معظم رهبری جایگاه مخصوصی برای خانواده شهدا قائل هست و نسبت به شهدای مدافع حرم حساس هست و بیشترین وقتش را در دیدار و صحبت با خانواده معظم شهدا اختصاص می دهد.

وی با بیان اینکه رهبری حساسیت مخصوصی نسبت به خانواده شهدا دارد، عنوان نمود: شهدای مدافع حرم شهدای عادی نیستند، اگر این شهدا در سوریه و عراق در دفاع از اسلام و امنیت کشور بر علیه داعش نمی مبارزه کردند وضع امروزی ایران مشخص نبود.

ریاست ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ابرازداشت: شهدای مدافع حرم امروز جایگاه مخصوصی در کشور دارند، مردم قدر این شهدا را می فهمند. 

 وی دنبال کرد: مقام معظم رهبری علاقه خاصی به خانواده شهدای حرم دارد و هفته ای نیست که رهبری با خانواده شهدا ملاقات نداشته باشد.

ریاست ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با اشاره به اینکه با فرمان رهبری سردار سلیمانی برای دفاع از اسلام و امنیت کشور به عراق و سوریه رفت، اظهارداشت: کلیدی ترین هدف داعش خراب کردن حرم مطهر امامن اطهار و نابود شدن اسلام بود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84390

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.