تاریخ ارسال : ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

امید دارم سال ۹۷ لبریز از پیشرفت و رفاه روزافزون برای همه ملت ها باشد/مبارزه با تهدیدات پیش رو در گرو همکاری نزدیک همه کشورهای منطقه

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی ریاست مجلس شورای اسلامی  در پیام‌های جداگانه‌ای به روسای مجالس کشورهای افغانستان، تاجیکستان، ترکیه، پاکستان، ازبکستان، آذربایجان، قرقیزستان، قزاقستان و عراق فرارسیدن عید باستانی نوروز را تبریک و تهنیت اظهار کرد .متن پیام علی لاریجانی به این مناسبت به توصیف ذیل هست :

«متن پیام علی لاریجانی به این مناسبت به توصیف ذیل هست :«خرسندم صمیمانه‌ترین شادباش‌های خود را بمناسبت فرا رسیدن عید باستانی نوروز ابراز کنم.

نوروز، مصادف با شروع حرکت طبیعت به سوی دگرگونی آمیخته با شادابی و طراوت و رشد و شکوفایی هست، امید هست همگام با دگرگونی در طبیعت، سال پیش رو لبریز از پیشرفت و رفاه روزافزون همراه با عدالت برای همه ملت ها باشد.

اعتقاد راسخ دارم شرایط کنونی و چشم انداز تغییرات منطقه و جهان لزوم ایجاد همکاری زیادتر بین همه کشورها را فراهم آورده و حل چالش‌های بنیادی کنونی و مبارزه با تهدیدات پیش رو در گرو همکاری نزدیک همه کشورهای منطقه هست. بی‌تردید تقویت روند گفت‌وگوهای پارلمانی نقش پررنگی در کمک به امنیت و ثبات منطقه خواهد داشت.

»


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94282

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.