تاریخ ارسال : ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۰۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

امیر حسین شریفی: غلامرضا موسوی جزء مافیای سینماست!

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، ، با گذشت چند روز از جلسه شورای عالی تهیه کنندگان، خبرهایی درباره درگیری فیزیکی بین اعضای این شورا به گوش می رسید. امیر حسین شریفی عضو انجمن تهیه کنندگان مستقل در اظهار کرد وگو با آی سینما به تندی از غلامرضا موسوی انتقاد می کند و می گوید او از پست های صنفی خود سو استفاده شخصی می کند. او علاوه بر این خبر درگیری فیزیکی خود با غلامرضا موسوی در این جلسه را تایید یا تکذیب نمی کند.

یکی از این شایعه ها این بود که امیر حسین شریفی تهیه کننده «ضیافت» با غلامرضا موسوی دبیر پیشین این شورا درگیری لفظی و فیزیکی پیدا نموده است.

در ارتباط با این مبحث امیر حسین شریفی در اظهار کرد و گو با آی سینما خبر درگیری فیزیکی خود با غلامرضا موسوی را نه تایید کرد و نه تکذیب، اما در ادامه اظهار کرد: «بنده به عنوان یکی از اعضای انجمن تهیه کنندگان مستقل سالها است که جلوی آقای غلامرضا موسوی ایستاده ام، چون وی به نام شورای عالی تهیه کنندگان تخلف های زیادی انجام داده است.»

شریفی در ادامه مدعی شد: «»آقای موسوی جزء مافیای سینمای ایران است و از سویی با دفتر «فیلمیران» هم مشارکت می کند و از صنف تهیه کنندگان هم به عنوان رییس شورای مرکزی انجمن تهیه کنندگان مستقل سوء استفاده های شخصی می کند. من بهمراه آقای بانکی و سایر اعضای انجمن تهیه کنندگان مستقل جلوی وی خواهیم ایستاد و جدیدا وی را از سمت رئیس انجمن تهیه کنندگان مستقل برکنار کردیم تا دیگر این انجمن به طور شورایی اداره گردد.»

غلامرضا موسوی واکنشی به خبر ها موخر نشان نداده است.

مرجع : آی سینما


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84896

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.