تاریخ ارسال : ۱۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۰۳:۲۹ 5 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

انتخابات مجلس دهم بابل اینگونه شکل می گیرد! (۲)

نیازآذری شاید خوش شانس ترین کاندیداهای بابل باشند که در دوره نهم انتخبات مجلس با رد صلاحیت های علی کریمی فیروزجایی و احمد فاطمی و در غیاب محسن نریمان به راحتی با حائز اکثریت آرا به همراه علی اکبر ناصری وارد مجلس شد

به گزارش شلمچه نیوز، ۷ اسفند ۹۴ دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان رهبری برگزار می شود و به همین منظورنگاهی خواهیم داشت به حوزه انتخابیه شهرستان بابل که در این شهرستان ۲ نفر به مجلس شورای اسلامی ورود خواهند کرد.

از میان نامزدهای احتمالی بابل در انتخابات ۷ اسفند امسال، حسین نیازآذری است که هم اکنون یکی از نمایندگان فعلی مجلس نیز به شمار می آیند.

نیازآذری شاید خوش شانس ترین کاندیداهای بابل باشند که در دوره نهم انتخبات مجلس با رد صلاحیت های علی کریمی فیروزجایی و احمد فاطمی و در غیاب محسن نریمان به راحتی با حائز اکثریت آرا به همراه علی اکبر ناصری وارد مجلس شدند و از طرفی هم دیگر نامزدهای این دوره آنچنان مطرح نبوده اند و هرچند خود نیازآذری هم یکی از رد صلاحیت های شورای نگهبان بوده اند اما در روزهای پایانی تأیید صلاحیت شدند.

اما آنچه شواهد نشان می دهد نیازآذری قطعا شرایط این دوره را به دلایل زیر درک می کند و در واقع راه بسیار سختی خواهند داشت چراکه وی یک دوره را با نمایندگی مجلس طی کرده اند و قطعا انتظارات حداکثری موکلینش را برآورده نساخته و انتظار می رود او و طرافداران وی به این موضوع توجه کنند که این نقدها و اظهار نظرها در واقع نوعی دشمنی محسوب نمی شود ویا در آرای مردم تأثیری نخواهد داشت بلکه یک تحلیل رسانه ای بوده و هرچند این تحلیل ها از یک نظرسنجی نامحسوس بدست آمده است.

اگر چه علی اکبر ناطق نوری و احمد توکلی با حضور در بابل وانجام سخنرانی در دوره گذشته به حمایت از نیازآذری پرداختند و البته این سخنرانی ها تأثیر آنچنانی در روند پیروزی او نقشی نداشته و واضح است بدون آنها هم او به مجلس می رفت چراکه رقابت سختی را پیش روی نداشته است. همگان می دانند ناطق نوری نسبت به سال های گذشته محبوبیتی ندارد و احمد توکلی که اصلا فرد شناخته شده ای برای بابلی ها نبوده است و یا اینکه در کار اجرایی نقشی برای بابلی ها نداشته است.

حاج حسین نیازآذری خود به اندازه کافی برای بابلی ها فردی شناخته شده ای به شمار می آیند و خدمات او در زمان فرمانداری این شهرستان بر کسی پوشیده نیست و به همین دلیل افرادی چون ناطق نوری شاید در کسب آرا نتیجه ای معکوسی داشته باشند. نیازآذری در صدد است در این دوره هم از این چهره ها مدد بگیرد که به نظر می آید خود آنها در کسب آرا مشکل دارند!

حاج حسین راه دشواری به مانند دیگر نماینده این شهرستان در پیش دارد و عمده مشکل پیش روی آنها عدم سرکشی به روستاها و مناطق مختلف می باشد که سهم ناصری بیشتر از نیازآذری است و آنچه از روستاها شنیده می شود منتظر ورود این نماینده ها هستند تا اعتراض خودشان را به صورت علنی بیان کنند و معمولا نمایندها در موقع انتخابات حضورشان در بین مردم بیشتر دیده می شود!

images

نیازآذری در همراهی با ناصری در طول این دوره بیشتر به چشم آمده و در تغییر مدیران کمتر شنیده ایم اعتراضی داشته باشند و گویی یک نوع قراردادی ترسیم شده باشد و شاید هم نیازآذری یک فرد سیاسی نباشد و او از جنس تعامل و تعادل باشد و این به معنی نقص و ایراد نیست و همانطوری که وی را نمی توان به جناح خاصی مرتبط دانست و نه می شود اصلاح طلب دانست و نه اصولگرا و صد البته فرد متعادل هم نمی شود بخوانیم چراکه جنس نماینده مجلس سیاسی است.

حسین نیاز آذری وابستگی عمیقی به جریان کارگزاران و همان باند هاشمی رفسنجانی دارد. اما در میان مردم چهره ای محافظ کار اما در عمل به جریان کارگزاران وابسته است.

یکی دیگر از خصلت های نیازآذری محدود و بسته بودن او می باشد و اندک افرادی که در حلقه وی نقش آفرینی می کنند هرکدامشان به لحاظ فکری خود را سرآمد دیگران می دانند و این حلقه بیشتر فامیلی می باشد. در حالی که شهر و روستاهای بابل نیاز به طرح و برنامه های عمرانی دارد اما واژه های دانشگاهی و کلاسیکی مانند: اندیشکده راه مدرس! نمایشگاه راه مدرس! منشور شکوفایی شهرستان بابل! پیک پارلمان روایت گاه های استوار خدمت گذاری! و … از جانب دفترش شنیده می شود.

شلمچه نیوز برای حاج حسین نیازآذری ۵۸ ساله آرزوی موفقیت دارد . منتظر بررسی دیگر کاندیداهای احتمالی بابل باشید.

 

مطالب مرتبط؛

انتخابات مجلس دهم بابل اینگونه شکل می گیرد! (۱)

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=6755

 • کارگر ۱۳۹۴-۰۹-۱۵ - ۰۹:۳۱ - پاسخ دادن

  سلام. شلمچه نیوز خوب یکی به نعل زدی یکی به میخ.
  مجددا عرض میکنم ناصری و نیازاذری را در یک جا مقایسه کردن ظلم است. یه سوال دارم . در دوره هشتم که پول از سر و صورت کشور میریخت نمایندگان آن دوره کمتر از نصف نیازاذری هم کار نکردند اگر مخالفید یک کار مهم دوره هشتم را یاداوریکنید. . نریمان و کریمی فقط همدیگرو کتک نزدند. به هر شکل نمایندگان این دوره حداقل تعامل ظاهری داشتند.

 • فولادی ۱۳۹۴-۰۹-۱۵ - ۱۰:۲۵ - پاسخ دادن

  چون سایت شلمچه نیوز اسپانسر رسانه ای آقای کریمی هست همه تحلیل هایش سوگیری دارد و قابل استناد نیست. چه در باره آقای نیازباشد خواه درباره خود آقای کریمی. اما به عنوان یک فرد بی طرف حتی اگر بخواهم روی تحلیل خود شما حساب باز کنم. باید آقای نیاز را برنده انتخابات بدانم چون ایشان و تیم کاربلد دفترش توانستند در افشار تحصیل کرده ، تکنوکرات و شهری نفوذ خوبی داشته باشند. شهری ها دنبال گزینه غیرسیاسی نزدیک به خودشان هستند که نیازآذری بهترین انتخاب شان خواهد بود. بقیقن بدانید با همه شرایط و مشکلات حسین نیازآذری نفر اول بابل خوتهخد شد.

 • روستای تورسو ۱۳۹۴-۰۹-۱۷ - ۱۰:۳۸ - پاسخ دادن

  سلام خدمت مدیریت سایت،یکی از وظایف مهم سایت درست نوشتن و واقعیت نوشتن هست.
  در صورتی که الآن چند بار تو نوشته ها تون اغراق داشتید.
  تو همین مطلب نوشتین عدم سرکشی نماینده ها به روستاها که سهم ناصری بیشتر از همه هست.همین چند هفته گذشته حاج آقا به منطقه ما اومد و بعد طوفان و بارندگی شدید تو یک روز بارونی اومدند.
  ای کاش قبل نوشتن این طور مطالب یه سری به سایت حاج آقا میزدی.
  چند لینک خبر سرکشی اخیر حاج آقا به روستاها رو براتون میزارم که توصیه می کنم حتما برید ببینید.

  هر چند این احتمال رو میدم که این نظر منو تأیید نکنی.

 • فیروزجائی ۱۳۹۴-۰۹-۱۷ - ۲۳:۰۳ - پاسخ دادن

  برادر این اسم که شما استفاده کردی برای سایتت شانیت بالایی داره. پشت این اسم بده بستون نکن. اینطوری که شما داری با برنامه پیش میری و شماره میندازی (۱ و ۲ و …) لابد کریمی احمدی نژاد مسلک میشه امیرکبیر، نیازآذری میشه لوک خوش شانس و …
  اسپانسر مالی کریمی رو همه میشناسن!! شما خودتو لکه دار نکن و وجدان رسانه ایت رو نفروش

  اکثر محتوایی که شما در مورد نیازآذری منتشر کردی کذب محضه. یه مقدار به شعور مخاطب احترام بذار.
  توسعه و سازندگی از زمان نمایندگی نیازآذری دوباره بعد از سال ها عقب ماندگی و پسرفت اقتصادی به رگ های شهرستان بابل تزریق شد. آب، برق، گاز و راه رو دیگه همه می بینن. عجیبه این ها رو هم کتمان میکنی و وارونه تحویل میدی. واقعا جای شرم بود که بندپی شرق و غرب تا همین یکی دو سال اخیر هم گاز نداشت!! و کلی توضیحات دیگه که شاهنامه ای هست برای خودش و در حوصله نمی گنجه. چون خط به خط مطلب شما رو باید اصلاح کرد.
  بنابراین به این بسنده می کنم که این انتخابات هم میگذره و خیلی ها دین و ایمانشون رو بخاطرش میفروشن. بنابراین شما رو فقط خود شما میتونین بیدار کنین.

 • آتقی ۱۳۹۴-۰۹-۱۸ - ۰۱:۱۹ - پاسخ دادن

  اگرشلمچه نیوزبنفع نیازاذری بنویسه میشه سایت ارزشی!بنظرمن واقعیت رانوشت ماهم منتظرمطلب کریمی هستیم اگرحق راننویسدبه ماظلم کردتاحالاحق راگفت گازرانیازاذری به بندپی آورد؟ خجالت دارد واقعابایدشرمسارباشید

 • دیدگاه شما

  معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.