تاریخ ارسال : ۲۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۰۲:۵۲ 3 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

انتخابات مجلس دهم بابل اینگونه شکل می گیرد! (۳)

دکتر کریمی فیروزجایی در عرصه انتخابات دوره نهم و در واپسین روزهای منتهی به انتخابات با شوک بزرگی مواجه شد و با رد صلاحیت وی طرفداران بیشمارش متحیر شدند!

به گزارش شلمچه نیوز، با توجه به نزدیک شدن به دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا کنون به بررسی و وضعیت ناصری و نیازآذری نامزدهای احتمالی شهرستان بابل پرداختیم و اینبار نوبت به علی کریمی فیروزجایی می رسد و در روزهای آینده به دیگر نامزدهای احتمالی این شهرستان خواهیم پرداخت.

اشاره می شود این تحلیل و بررسی ها از یک نظر سنجی و تحقیقات بعمل آمده بیان می شود و سایت شلمچه نیوز با این نگاه مطالب را  انتشار می دهد.

بابل به دلیل اینکه در بین شهرهای استان مازندران همواره دارای اهمیت خاصی بوده است و در سطح اقتصادی و سیاسی از تأثیرگذارترین شهرهای استان محسوب می شود و همچنین به عنوان مرکز اقتصاد استان شناخته می شود. اما از نظر پیشرفت و توسعه رشد قابل توجه ای نداشته است. آمارهای موجود نسبت به پتانسیلی که این شهر دارد نوعی عقب ماندگی را حکایت می کند و در سال های گذشته با نداشتن جاده های مناسب، فقدان گازرسانی خیلی از روستاها، عدم آب آشامیدنی مناسب، عدم توسعه اقتصادی و صنعتی جهت جلوگیری ازبیکاری و … به حساب می آمد و البته خیلی از این مشکلات هنوز هم مشاهده می شود.

PIC_4278

با آغاز دوره هشتم مجلس شورای اسلامی دکتر علی کریمی فیروزجایی یکی از ۲ منتخب برتر بابل بود و علی رغم اینکه عمده طرفدارانش از اقشار متوسط جامعه بودند با اعتماد و اشتیاق بیشتری به حمایت از او پرداختند و “شعار همت کن و بپا خیز آغاز آفتاب است”  کارساز شد و با کنار زدن رقبای سرسخت خود و با آرایی نزدیک به ۶۰ هزار نفر، کریمی به عنوان نفر دوم به مجلس شورای اسلامی راه یافت. کریمی فیروزجایی روستا زاده ای که نه با سرمایه مالی و نه با حمایت جریان سیاسی خاص، بلکه با جلب اعتماد عامه مردم به این پیروزی دست یافت.
حال آغاز خدمت چهار ساله او برای مردمی بود که منتظر وعده های این نماینده جوان  بودند.
همراهی با تیم دولت اصولگرا و نیز پیگیری های مستمر، شناسایی نقاط قوت و ضعف و نیز همراهی نزدیک با دیگر نماینده شهر گام های توسعه بابل را سرعت بخشید، زیرساخت های شهر موضوعی بود که تلاش خود را معطوف به آن می کرد و آمارهای بدست آمده نشان دهنده پیشرفت معنی دار بابل در سال های حضور او در مجلس بود.

یکی دیگر از ویژگی های کریمی فیروزجایی حضور دایم در بین مردم، سادگی و همراهی با اقشار آسیب پذیر جامعه بود که باعث شد تا رضایت حداکثری را بدست آورد تا جایی که طرفداران وی  لقب امیرکبیر را به او لقب دادند.

گفتگو با دهیاران روستاهای مهم شهرستان بابل نشان می دهد ارتباط کریمی با آنها عمیق بود تا جایی که کریمی را چون برادر خویش می خواندند.

دکتر کریمی فیروزجایی در عرصه انتخابات دوره نهم و در واپسین روزهای منتهی به انتخابات با شوک بزرگی مواجه شد و با رد صلاحیت وی طرفداران بیشمارش متحیر شدند! به دلیل زمان بسیار کمی که در اختیار داشت نتوانست شورای نگهبان را متقاعد کند و در انتخابات مجلس نهم باز ماند.

  رد صلاحیت کریمی را بعضی ها ارتباط او با جریان انحرافی دانستند اما بعد از انتخابات وقتی خبرنگار شلمچه نیوز ازسخنگوی شورای نگهبان جویا شد قویأ این ارتباط را رد کرد اما کریمی فیروزجایی ظاهرأ بار دیگر پا به عرصه انتخابات خواهد گذاشت و گروهی معتقدند کریمی فیروزجایی این بار هم نمی تواند صلاحیت خود را از شورای نگهبان احراز کند اما نکته ای که مهم است کریمی با اندوخته ای سنگین و نگاهی همه جانبه قدم به انتخابات می گذارد و به نظر می رسد با اطمینان در عرصه انتخابات قدم می گذارد.

۲۴۰۷۱۱۴۲۵۱۶۳۷۸۶۳۴۹۲۲_PIC_3148

فضای انتخاباتی بابل اکنون به گونه ای است که بیشتر کاندیداها او را رای اول شهرستان می دانند و ظاهرا اقبال عمومی برای کریمی مناسب است و مشکلی برای بدست آوردن آرای مردم ندارد. باید منتظر بود آیا صلاحیت دکتر علی کریمی فیروزجایی احراز می شود و بار دیگر بر کرسی مجلس تکیه خواهد زد؟


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=7583

 • کارگر ۱۳۹۴-۰۹-۲۸ - ۱۵:۳۹ - پاسخ دادن

  سلام. شما دلیل رد صلاحیت ایشان را نپذیرفتید . پس شورای نگهبان برای چه ایشان را رد صلاحیت کرد؟
  درضمن مشکل آب شرب مردم نسبت به دورهای قبل به گفته کارشناسان به همت آقای نیازاذری از ۳۵درصد آب روستایی به ۶۷ درصد رسیده درضمن گاز رسانی نیز از ۱۵ درصد به ۵۹ درصد رسیده .کنار گذر جنوبی هم جهش قابل توجهی داشته. پس نتیجه آن شد که اعتبار بیش از ۱۰۰۰میلیارد برای بابل نشانه پیشتازی این شهر باشد نه عقب ماندگی که می بایست در دوره هشتم با پول های فراوان بجای دعواهای سیاسی این قبیل کار ها را انجام میدادند که ندادند و خوشبختانه شما هم صادقانه حرفی از کار کرد ۲ نماینده دوره مذکور نزدیدکه این نشانه بیطرفیه شماست.

 • حقانی ۱۳۹۴-۰۹-۲۸ - ۱۶:۲۷ - پاسخ دادن

  سلام،من فک کنم بابت اسم این سایت اشتباهی پیش اومد.
  من دو مطالب قبلی شما رو که در همین راستا بود رو خوندم که دقیقا موزه شما مشخص شد.
  اسم پیشنهادی من در رابطه با سایت شما کریمی نیوز هست.

 • لفوری کیجا ۱۳۹۴-۰۹-۳۰ - ۰۹:۱۲ - پاسخ دادن

  با ارزوی موفقیت برای اقای دکتر علی کریمی فیروزجائی

 • دیدگاه شما

  معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.