تاریخ ارسال : ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۲:۰۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره استقلال و پرسولیس

دو مدیر شاخص بانکی به آبی پوشان استقلال اضافه شدند  و حسین عبدی از جمع مدیران پرسپولیس حذف شد.

به گزارش شلمچه نیوز، علی اکبر طاهری، حمیدرضا گرشاسبی، محمد زادمهر و جعفر کاشانی ۴ چهره ای هستند که در دوره جدید نیز عضو هیات مدیره پرسپولیس خواهند بود. تنها تغییر هیات مدیره پرسپولیس نسبت به دوره قبلی حذف نام حسین عبدی است که موضوع کناره گیری اش از قبل مطرح بود.

عبدی که در سمت های مختلفی در پرسپولیس حضور داشته در دوران حضورش در هیات مدیره پروژه تیم ب را هم در دست گرفته بود که احتمالا با شرایط جدید دیگر این کار را ادامه نخواهد داد. در مورد او حساسیت هایی وجود داشت و این تغییر چندان عجیب به نظر نمی رسید.
هیات مدیره پرسپولیس در شرایطی انتخاب شده که باید یک عضو جدید جانشین حسین عبدی بشود. البته به نظر می رسد این اعضا با علی اکبر طاهری به عنوان مدیرعامل باشگاه در هماهنگی کامل اند و به نظر نمی رسد اضافه یا کم شدن افراد تاثیری در روند قرمزپوشان داشته باشد. وزیر از اعضای هیات مدیره پرسپولیس خواسته است به دنبال منابع مالی مطمئن برای اداره امور و البته ارتقای سطح باشگاه در سطح ایران و آسیا باشند.
باشگاه پرسپولیس در یک سال گذشته روند رو به رشدی داشته و به نظر می رسد وزیر از ترکیب بی حاشیه اعضای هیات مدیره کاملا راضی است. چهره هایی که با علی اکبر طاهری کاملا هماهنگ هستند.

هیات مدیره جدید باشگاه استقلال با ۳ تغییر انتخاب شد.

به گفته عبدالحمید احمدی مشاور عالی وزیر ورزش سیدکامل تقوی نژاد، محمدرضا حسین زاده، منصور پورحیدری، مسعود معینی و شهاب جهانیان ۵ عضو هیات مدیره استقلال هستند. نکته مهم در هیات مدیره استقلال حذف عباس کردنوری و مقداد نجف نژاد و البته شاهرخ سبک دست از جمع اعضای هیات مدیره استقلال است. کردنوری احتمالا به علت کهولت سن، نجف نژاد به دلیل از دست دادن مسوولیت در مجلس و سبک دست به دلیل عدم توانایی در اجرای تعهدات از اعضای هیات مدیره کنار گذاشته شده اند.

 

 


در هیات مدیره جدید ۳ چهره تازه حضور دارند. ابتدا منصور پورحیدری که البته مشخص نیست شرایط لازم را برای حضور در همه جلسات دارد یا نه. در عین حال تقوی نژاد که رئیس سازمان امور مالیاتی است به اعضای هیات مدیره اضافه شده است. او قبلا مدیریت عامل بانک سپه و معاون وزیرامور اقتصاد و دارایی بوده  و جزو چهره های اقتصادی دولت به شمار می رود. محمدرضا حسین زاده سرپرست بانک ملی هم دیگر عضو جدید استقلال است که اصلیتی اردبیلی دارد و سمت های اقتصادی مختلفی در این بانک مهم داشته است. به این دو باید مسعود معینی و شهاب جهانیان را اضافه کرد؛ اولی بازیکن سابق استقلال که عضو فنی این جمع است و دومی که در دوره قبلی نیز عضو هیات مدیره استقلال بود.
در نهایت مهمترین تغییر به حضور دو چهره بانکی و اقتصادی تازه بازمی گردد. دو عضوی که برای رفع مشکل مالی باشگاه استقلال به جمع اعضای هیات مدیره پیوسته اند. استقلالی ها قاعدتا با حضور این دو عضو جدید باید شرایط مالی بهتری پیدا کنند. با این تغییرات که در روز اعتراض هواداران به وزیر ورزش انجام شده آبی پوشان فصل را با دوپینگ بانکی آغاز خواهند کرد.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=18766

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.