تاریخ ارسال : ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه
انتخاباتی با 1 کاندیدا:

انتخاب خادم شق القمر نبود

انتخابات بحث برانگیز و پرحاشیه ریاست فدراسیون کشتی در حالی با انتخاب رسول خادم به پایان رسید که تنها خود او کاندیدای حاضر در این انتخابات بود!

 

به گزارش شلمچه نیوز، برخلاف انتظارات و به دلیل رویکرد گزینشی متصدیان برگزاری انتخابات، نقی کلانتری، چمن گلی، توپچی، عباس جدیدی از حضور در انتخابات اعلام انصراف کرده بودند و از استان های فارس، گلستان، آذربایجان، خراسانی شمالی به دلیل عدم وجود رئیس هیأت، نماینده ای در این انتخابات حاضر نبوده و تنها چند تن از پرسنل فدراسیون کشتی به صورت سمبلیک و خالی نبودن عریضه به عنوان داوطلب حاضر شدند!

 

در تحلیل و واکاوی موضوع این گزارش باید اظهار داشت نمایندگان وزیر ورزش و جوانان نیز در انتخابات فوق به خادم رأی اعتماد دادند اما علیرغم انتقاد وزیر ورزش و جوانان از عملکرد کشتی کشورمان در مسابقات قهرمانی بزرگسالان جهان، رأی اعتماد نمایندگان این وزارتخانه به رسول خادم حکایت دم خروس و قسم حضرت عباس را در اذهان تداعی می کند.

 

با این احوال باید از اظهار رضایت اعضای مجمع از کسب عنوان نهمی تیم ملی کشتی بزرگسالان جهان و هشتمی مسابقات امیدهای جهان و ناکامی در مسابقات المپیک ، وضعیت کشتی کشور را براحتی مورد ارزیابی قرار داد.

 

 

در همین ارتباط معاون وزیر ورزش و جوانان داورزنی که مدیریت او در فدراسیون والیبال همین بس که اعضای تیم ملی والیبال در المپیک ریو، برپایه اعتراض عملکرد رئیس در دوران داورزنی، حتی در مراسم رژه شرکت نکردند و در اظهاراتی مزحک مدعی شده اگر عباس جدیدی به انتخابات اعتراض و انتقاد داشت چرا در این انتخابات شرکت کرد.

 

این معاون وزیر که ورزشی هم نیست الفبای ورزش را نیز نمی داند و اینقدر هم نمی داند که جدیدی باید ثبت نام می کرد که بتواند حداقل اعتراض خود را به غیرقانونی بودن این انتخابات اعلام کند.

 

اگر او ثبت نام نمی کرد کسی از او سوأل نمی پرسید که چرا اعتراض دارید؛ یکی در این مملکت پیدا شود که به امثال داورزنی ها الفبای حقوقی و قانونی انتخابات ریاست فدراسیون را آموزش دهد.

 

از همه بدتر مایه ننگ و تأسف اینکه نایب رئیس یکی از استان ها بعد از انتخابات مدعی شده که خدا را شکر خادم انتخاب شد او باید برای ۸ سال آینده هم انتخاب شود که این اظهار نظر به غیر واکس زدن و اتوکشیدن و نوشابه باز کردن برای خادم لقبی دیگر نمی تواند به خود بگیرد…

 

شعبان وفایی نژاد کارشناس کشتی


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79789

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.