تاریخ ارسال : ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۲۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

انتشار خبر زخمی شدن «ابوبکر البغدادی» در مرزهای سوریه و عراق

ابوبکر البغدادی
منابع رسانه‌ای برای چندمین بار طی ماه‌های اخیر خبری را مبنی بر زخمی شدن سرکرده ارشد داعش در حملات هوایی جنگنده‌‌های ائتلاف بین‌المللی ضد داعش به مرزهای مشترک سوریه و عراق منتشر کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه لبنانی النشره، یک منبع محلی در شهر «موصل» عراق اعلام کرد که «ابوبکر البغدادی» سرکرده ارشد داعش در جریان حملات هوایی به مناطقی در مرزهای مشترک سوریه و عراق زخمی شده است.

بر اساس این گزارش، این منبع که نخواست نامش فاش شود در این ارتباط همچنین تصریح کرد: زخمی شدن البغدادی بر اثر حملات هوایی جنگنده های ائتلاف بین المللی ضد داعش صورت گرفته است.

این منبع محلی همچنین اظهار داشت: در جریان این حملات همچنین شماری از سرکردگان داعش که به همراه البغدادی بودند به شدت زخمی شدند.

به گفته این منبع، جنگنده های ائتلاف بین المللی ضد داعش یکی از مواضع داعش در منطقه «ربیعه» واقع در مرزهای مشترک سوریه و عراق را بمباران کردند که بر اساس شواهد موجود، البغدادی به دنبال این حملات زخمی شده است.

گفتنی است، طی ماه های اخیر این چندمین باری است که خبر زخمی شدن «ابوبکر البغدادی» سرکرده ارشد داعش منتشر شده است اما تاکنون هیچ مستنداتی در این زمینه ارائه نشده است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=18464

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.