تاریخ ارسال : ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

انتشار دویست و سی و سومین شماره ۹دی پس از دوماه توقیف

چهارمین توقیف در دولت یازدهم امروز شنبه بیست و سوم مرداد ماه ۹۵ روی دکه های مطبوعاتی قرار گرفت.

به گزارش شلمچه نیوز، تیتر یک این شماره با عنوان «دقیقاً هیچ» طی پرونده ای به عدم تحقق وعده های دولت در خصوص برجام و همچنین برخورد با صاحبان فیشهای نجومی پرداخته است. یادداشتی از دکتر شهریار زرشناس با عنوان «فیش های نجومی؛ نوک کوه یخ مفاسد اشرافیتِ   نئولیبرال» و تحلیلی قرآنی از دکتر فیروزیان با عنوان «شیطان درونیِ «اشرافیت» مانع مبارزه با شیطان بزرگ «آمریکا» عناوین دیگر مطالب مرتبط با موضوع فیشهای نجومی است که در صفحه نقد ۹دی منتشر شده است.
همچنین گزارشی درباره چهاربار توقیف و چهاربار تبرئه ۹دی در دادگاه با عنوان «در سه سال توهین دولت به منتقدین؛ چهاربار توقیف ۹دی، چهار بار تبرئه» در این شماره ۹دی منتشر شده است.
یادداشت حجت الاسلام قاسم روانبخش درباره ریشه های سقوط منتظری با عنوان «رونوشت به همه منتظری ها» و یادداشت حجت الاسلام علی جعفری با عنوان «پشتیبانی شرعی برای تکفیریها؛ از حسینعلی منتظری تا ابوبکر البغدادی» دو مطلبی است که ۹دی  به بهانه انتشار فایل صوتی از منتظری در فضای مجازی منتشر کرده است.
۹day-233
 حمایت رئیس سازمان سیا از روحانی و انتشار فیلم سخنان وی در فضای مجازی موضوع یادداشت اصلی صفحه سیاسی ۹دی دویست و سی و سوم است. همچنین خبر عذرخواهی اسرائیل از آمریکا به خاطر انتقاد از برجام از اخبار این صفحه به شمار می رود.
گفتگو با آیت الله سید محمد خامنه ای درباره وظایف شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت با عنوان « لزوم تعریف دقیق «مصلحت» توسط فقهای حوزه علمیه و شورای نگهبان» در صفحه اندیشه ۹دی منتشر شده است.
در صفحه اقتصاد ۹دی هم در یادداشتی با عنوان «شیر نفت دائمی سر سفره زنگنه» به موضوع مهم قراردادهای جدید نفتی پرداخته شده است.
یادداشتها و گفتارهایی از دکتر فواد ایزدی، حسین دهباشی و دکتر حسین صمصامی دیگر مطالب نه دی دویست و سی و دوم را تشکیل می دهند.
هفته نامه سیاسی، فرهنگی اجتماعی ۹ دی را هر شنبه از کیوسک های مطبوعاتی سراسر کشور بخواهید.
جهت اشتراک با شماره ۰۲۱۳۳۵۱۳۰۲۰ تماس گرفته و یا به سایت day.ir9  مراجعه نمائید. همچنین برای بهره مندی از تخفیف ۵۰ درصدی در اشتراک می توانید به سایت Eshterak.ir مراجعه کنید.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22649

برچسب ها:
,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.