تاریخ ارسال : ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

انتشار ویدئو توافق محرمانه ایران و آمریکا پس از یک سال +فیلم

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام نیـوز، پایگاه آمریکایی “هات ایر” (Hot Air) با انتشار ویدئویی که [در اصل توسط وال استریت ژورنال انشار یافته] عنوان کرده است که هواپیمای ایرانی در این فیلم در حال انتقال ۴۰۰ میلیون دلار پول نقد به ایران است و هواپیماهای آمریکایی که در صحنه حضور دارند، آماده جابه جایی زندانیان سیاسی هستند.

در این گزارش می خوانیم:

«پرداخت ۴۰۰ میلیون دلار پول نقد توسط دولت اوباما به ایران را در خاطر دارید؟ وزارت خارجه در نهایت تایید کرد که پرداخت پول ایران، مشروط به آزادی زندانیان آمریکایی بوده است؛ موضوعی که مردم آن را پرداخت عوض و یا به بیان ساده تر باج دادن می دانند. مردم ایران نیز به این موضوع با همین چشم نگاه می کردند هر چند کاخ سفید آن را انکار می کند.

امروز روزنامه وال استریت ژورنال ویدئویی را در صفحه آنلاین خود منتشر کرده است که صحنه بلند شدن هواپیمای ایرانی حامل ۴۰۰ میلیون دلار پول نقد را به نمایش می گذارد.

این ویدیو که از حدود یک سال پیش در یوتیوب بوده است، توسط شخصی منتشر شده که به هواپیما علاقه مند است و صدها کلیپ از بلند شدن هواپیما از زمین در فرودگاه ژنو و اتفاقات خاص در این رابطه را در کانال یوتیوب خود منتشر کرده است. او در ۱۷ ژانویه سال ۲۰۱۶ صحنه ای را از یک هواپیمای بوئینگ متعلق به دولت ایران فیلم برداری کرده است.

در انتهای این کلیپ، زمانی که هواپیمای ایرانی شروع به بلند شدن از زمین می کند، تعدادی هواپیمای آمریکایی در پشت تصویر قرار دارند. بر اساس گزارش وال استریت ژورنال این هواپیماهای آمریکایی همان هواپیماهایی هستند که برای سوار کردن زندانیان سیاسی آمریکایی در محل حضور دارند.»


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=36022

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.