تاریخ ارسال : ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

انتقاد امام جمعه دهاقان از جانمایی نادرست صنعت ها آلاینده اصفهان در غرب استان

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرضا، به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از حجت‌الاسلام اصغر رضوانی در سمینار مجلس و جایگاه قانون در پیشرفت پیوسته و در جمع خبرنگاران با خورده گیری از جانمایی نادرست صنعت ها آلاینده استان در غرب، اظهار داشت: در گذشته به جای اینکه صنعت ها آلاینده در شرق استان جانمایی گردد در غرب استان مستقر گردیدند و سبب تشدید آلایندگی گردیدند.

وی با اشاره به مشکلات خشکسالی در شهرستان‌های شهرضا و دهاقان، اضافه کرد: حرفه زیادتر مردم شهرستان دهاقان کشاورزی هست و در سند پیشرفت شهرستان ظرفیت‌های موجود طبق کشاورزی، گردشگری و تعلیم عالی تشریح شده هست.

امام جمعه دهاقان با اظهار اینکه با تأسف از محیط زیست غافل شده‌ و بیشترین ضربه از روی جهالت بر آن وارد شده هست، افزود: برق استان اصفهان لازم هست بصورت تستی هسته‌ای گردد تا از وضع خشکسالی رهایی پیدا نماییم.

وی با اشاره به خط گذر هوایی از شمال به جنوب و آلایندگی‌های آن، گفته بود: گذر این خط هوایی آلایندگی صوتی دارد، مردم استان و شهرستان‌های آن به ابزار وجود فولاد مبارکه، پلی‌اکریل و ذوب‌آهن استان و شهرستان‌های آن با آلایندگی روبه‌رو می باشند.

سرپرست فرمانداری شهرضا نیز در ادامه این سمینار با اشاره به موقعیت شهرستان شهرضا، اظهار داشت: شهرضا در شاهراه طلایی شمال به جنوب کشور و بر سر راه ۵ استان قرار گرفته هست و علی رغمی که بودجه شهرستانی دارد اما خدمات ملی عرضه می‌دهد.

وی با اظهار اینکه لازم هست برطرف دغدغه از سرمایه‌گذاران گردد، اهتمام کرد: به سبب قرار گیری شهرضا در جنوب استان از شهرستان‌های اطراف به بیمارستان‌های شهرضا مراجعه می‌کنند، اگر بخشی به بهداشت و معالجه شهرستان اضافه گردد از مراجعه به استان و ترافیک موجود آن کم می‌شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79024

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.