تاریخ ارسال : ۰۹ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

انتقاد امیر جعفری از نادیده گرفتن ناشنوایان

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، دیروز جمعه ۸ دیماه فیلم «اکسیدان» به کارگردانی حامد محمدی برای ناشنوایان و کم شنوایان  با دوبله زبان اشاره طبیعی-لبخوانی و علاوه بر این زیرنویس فارسی در سینما فرهنگ به نمایش گذاشته گردید.

حامد محمدی کارگردان این فیلم عنوان کرد: امروز لذت بخش ترین اکران مردمی برای من هست و برای هیچ کدام از اکران های مردمی «اکسیدان» اینقدر هیجان زده نبودم و دیدن فیلم با شما لذت بخش هست. امید دارم با همت دوستان از این دست وقایع خوب دارا باشیم .

امید دارم با همت دوستان از این دست وقایع خوب دارا باشیم . شاید به این سبب هست که بینمان فاصله افتاده هست، اما امید دارم در فیلمهای بعدی خودم عده ای سالن سینما را مشخص نمایم برای این که شما دوستان راحت تر فیلم نگاه کند و همزمان با اکران، فیلم را در سینما تماشا کنید.

شاید به این سبب هست که بینمان فاصله افتاده هست، اما امید دارم در فیلمهای بعدی خودم عده ای سالن سینما را مشخص نمایم برای این که شما دوستان راحت تر فیلم نگاه کند و همزمان با اکران، فیلم را در سینما تماشا کنید. امیر جعفری بازیگر نیز در ادامه عنوان کرد: این روزها اندکی گرفتارم، اما با عشقی که به شما عزیزان داشتم به این مراسم رسیدم. متاسفانه هیچ دولت و ارگان و سازمانی به نیازهای شما توجه نمی کند که برپایه آمار رسمی نزدیک به چهار میلیون در کشور هستید. امید دارم که این رویه و اکران های اینچنین ادامه داشته باشد، چرا که هیچ تفاوتی بین ما و شما نیست. امید دارم ما را لایق جمع خودتان بدانید و از فیلم لذت ببرید.

امید دارم ما را لایق جمع خودتان بدانید و از فیلم لذت ببرید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=81122

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.