تاریخ ارسال : ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۲۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

انتقاد بازیگر «کارآگاه علوی» از دستمزدهای میلیاردی هنرمندان

روایت احمد نجفی از دوران ممنوع‌الکاری‌اش/ انتقاد بازیگر «کارآگاه علوی» از دستمزدهای میلیاردی هنرمندانبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛  مهران مدیری دیشب میزبان احمد نجفی مجری سابق برنامه تلویزیونی صندلی داغ و بازیگر سینما بود.

احمد نجفی بازیگر و مجری سینما و تلویزیون در اوائل گفت وگو هایش به سن و زادگاهش خرمشهر اشاره نمود و اظهار کرد: اوائل جنگ من آمریکا بودم و از طریق تلویزیون هنگامی متوجه گردیدم، آبادان و خرمشهر توسط دشمن گرفته شده؛ با هر چه دشواری بود به ایران رسیدم و رفتم خرمشهر.

نجفی با اشاره به آغاز فعالیت‌هایش پیش از انقلاب اسلامی گفته بود: خیلی رخدادی پیش از انقلاب دستیار کارگردان کیمیایی بودم و بازیگری را پس از انقلاب و در دوران جنگ تحمیلی با پیشنهاد مسعود کیمیایی آغاز کردم.

وی با اشاره به ساختار برنامه تلویزیونی صندلی داغ، درخصوص اجرای خود در آن برنامه اظهار کرد: تهیه کنندگی صندلی داغ بر عهده زنده یاد حمید آخوندی و امیر جلالی بود که با توجه به مشارکت های سابق با آنها، اجرای صندلی داغ را برعهده گرفتم.

نجفی در ادامه با تاکید بر اینکه هنرمند نباید وارد سیاست شود، اظهار کرد: ما کار فرهنگی در سینما و یا تلویزیون می کنیم و من از هر طریق که بشود، برای صنف سینما و هنرمندان تا برطرف مشکلاتشان کوشش می‌کنم. در مشارکت با دولت نهم و دهم هم بنا را بر این گذاشتم که مشکل همکاران هنرمند را با دوستان برطرف کنم.

وی در مورد دوران ممنوع الکاری اش و برطرف آن اظهار کرد: پس از کار «کارآگاه علوی» بدون هیچ دلیلی که دست کم خودم بدانم، ممنوع الکار گردیدم و به همین علت اظهار کردم اگر کسی به من سبب آن را توضیح ندهد، هر کاری می‌کنم. ممنوع الکاری من در حقیقت پیش از دولت سابق و با تولید فیلم شمقدری برطرف گردید.

مجری «صندلی داغ» در مورد زندگی فعلی اش اظهار کرد: من با افتخار می‌گویم در خانه اجاره‌ای زندگی می‌کنم و هیچگاه در هیچ جناحی نبوده‌ام. من هنوز دستمزد اقدامات قبل را نگرفتم که بتوانم الان ۲۰ میلیارد بگیرم‌! ما موظف هستیم که فیلم خوب بسازیم و با همین فیلم‌هایمان بین مردم شناخته شویم نه با شایعات دستمزد‌های میلیاردی.

نجفی در انتهاء پالتوی خود را که در فیلم «تاواریش» بر تن داشت، به موزه دورهمی اهدا کرد.

این بازیگر علاوه بر این در انتهاء صحبت‌هایش، به دغدغه ساخت مسکن در منطقه های آزاد و غیره اشاره نمود و اظهار کرد: از مسئولین می‌خواهم جلوی این ساخت و سازها را دریافت کنند و پول‌ها را صرف سرمایه ملی کنند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83744

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.